X

Sveiki, su Jumis sveikinasi nauja svetainės versija, norėdami pasiekti senąją svetainės versiją spauskite šią nuorodą: www.kvk.lt/_old

Istorija

2009 rugpjūčio 26 dienos vadovaujantis Lietuvos Respublikos mokslo ir studijų įstatymo 32 straipsnio 1 dalimi, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu buvo reorganizuota KLAIPĖDOS KOLEGIJA (KLK) ir prijungta prie KLAIPĖDOS VERSLO IR TECHNOLOGIJŲ KOLEGIJOS (KLVTK). Nuo šios dienos įsigalioja naujas pavadinimas - KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA (KVK).

Klaipėdos valstybinės kolegija formavosi daugelį metų, o atskirų padalinių ištakos siekia net XIX a. Po KVK vardu yra 11 senųjų institucijų: Klaipėdos medicinos mokykla; Laivų statybos technikumas; Rietavo žemės ūkio technikumas; Klaipėdos politechnikumas; Laukų ūkio technikumas; Klaipėdos aukštesnioji žemės ūkio mokykla; Klaipėdos aukštesnioji technikos mokykla; Klaipėdos aukštesniąja medicinos mokykla; Klaipėdos verslo ir technologijų kolegija; Klaipėdos kolegija; Žemaitijos kolegija.

Kolegija susideda iš trijų fakultetų – Socialinių mokslų fakulteto, Technologijų fakulteto ir Sveikatos mokslų fakulteto. Taip pat nuo 2016 m veikia naujas padalinys Rietave - KVK Rietavo studijų centras. Kolegijoje atliekama įvairi mokslinė tiriamoji veikla, kartu vykdomi įvairūs projektai, mokymai ir konsultacijos. Užsakomieji moksliniai tyrimai vykdomi technologijų, biomedicinos, meno, fizinių, socialinių ir humanitarinių mokslų srityse. Detalesnė Rietavo studijų centro ir fakultetų istorija pateikiama kairėje.

 

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.