X

Sveiki, su Jumis sveikinasi nauja svetainės versija, norėdami pasiekti senąją svetainės versiją spauskite šią nuorodą: www.kvk.lt/_old

KVK moksliniai žurnalai

Mokslo darbų leidinyje „MIESTŲ ŽELDYNŲ FORMAVIMAS“ spausdinami technologijos mokslų srities moksliniai straipsniai, kuriuose analizuojamos problemos, susijusios su urbanizuotų teritorijų želdynų ir aplinkos formavimu. Taip pat gali būti publikuojami kraštovaizdžio projektavimo, želdynų projektavimo, kraštovaizdžio architektūros, dekoratyviosios želdininkystės bei kitų technologinių ir inžinerinių krypčių straipsniai.
http://www.krastotvarka.vhost.lt/documents/177.html

Klaipėdos kolegijos leidžiamas mokslo žurnalas „SVEIKATOS IR SOCIALINIŲ MOKSLŲ TAIKOMIEJI TYRIMAI: SANDŪRA IR SĄVEIKA“ yra įtrauktas į tarptautines EBSCO ir Index Copernicus duomenų bazes. Nuo 2015 m. pasirašyta sutartis su tarptautine leidykla De Gruyter Open. Žurnalo vyr. mokslo redaktorė Prof. hp. dr. Vilma Žydžiūnaitė

Kolegijos mokslo periodinis leidinys “Applied Research in Health and Social Sciences: Interface and Interaction” atviroje prieigoje:
http://www.degruyter.com/view/j/arhss.2015.12.issue-1/issue-files/arhss.2015.12.issue-1.xml 

INFORMACIJA STRAIPSNIŲ AUTORIAMS ČIA

               

Klaipėdos valstybinė kolegija leidžia tęstinį mokslo leidinį (CD formatu) „Verslas, technologijos, biomedicina: inovacijų įžvalgos 2016 : respublikinė mokslinė-praktinė studentų konferencija: straipsnių rinkinys“. Tai kasmet vykstančios studentų ir jaunųjų mokslininkų konferencijos (tuo pačiu pavadinimu) mokslinių straipsnių rinkinys, jį paskaiyti galite KVK bibliotekoje.  

 

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.