X

Sveiki, su Jumis sveikinasi nauja svetainės versija, norėdami pasiekti senąją svetainės versiją spauskite šią nuorodą: www.kvk.lt/_old

Leidinių išdavimas ir grąžinimas

Studentai  bibliotekoje  aptarnaujami su galiojančiu Lietuvos studento pažymėjimu (LSP) ar asmens tapatybes kortele.

Leidinių paieška ir užsakymas atliekami KVK virtualioje bibliotekoje. Naudotis virtualia biblioteka galima iš bet kurios kompiuterizuotos darbo vietos, turinčios prieigą prie interneto.

Prisijungimo duomenys – pirmos trys pavardės ir vardo raidės, gimimo data, pavyzdžiui:
Vardenis Pavardenis, 1993 05 24,
vartotojas - pavvar930524
slaptažodis - paskutiniai keturi asmens kodo skaičiai

Leidiniai į namus išduodami nustatytais terminais.

Leidinių išdavimo kiekį ir grąžinimo terminą nustato juos išdavęs bibliotekos darbuotojas.

Už ne laiku grąžintus leidinius imami delspinigiai už kiekvieną uždelstą dieną kiekvienam negrąžintam dokumentui (direktoriaus 2014 m. rugsėjo 17 d. įsakymas Nr. VI-179):

  • 0,06 Eur, jei leidinys buvo išduotas vienam semestrui;
  • 0,58 Eur, jei leidinys buvo išduotas trumpiau nei vienam semestrui.
  • Praradęs, nepataisomai sugadinęs leidinį, skaitytojas privalo jį pakeisti tokiu pat arba bibliotekininko pripažintu lygiaverčiu. Jei pakeisti neįmanoma – už pamestą ar sugadintą leidinį mokama 7,2 Eur bauda ir knygos kaina.
  • Pasibaigus žiemos egzaminų sesijai, visus paimtus iš bibliotekos leidinius būtina grąžinti iki vasario mėnesio pradžios, pasibaigus pavasario egzaminų sesijai – iki liepos pradžios. Baigęs kolegiją, ar dėl kitokių priežasčių nutraukęs mokymąsi, studentas privalo atsiskaityti su biblioteka.

Delspinigius sumokėti galima banke, išankstiniu pervedimu į KVK banko sąskaitą (Klaipėdos valstybinė kolegija, a. s. LT477300010074179087, AB bankas „Swedbankas“). PRIVALOMA NURODYTI ĮMOKOS KODĄ 103360 Bibliotekos delspinigiai, pamestos knygos.  Sąskaitos išrašą siųsti el. paštu biblioteka@kvk.lt arba atnešti į biblioteką (Bijūnų g. 10, 201 kab.). 

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.