Spausdintuvų naudojimosi instrukcija

Spausdintuvų naudojimosi instrukcija

Renginių kalendorius

16.00 Val.

 SPAUSDINIMAS

Spausdinimą galite atlikti trim būdais:

  • Spausdinimas iš KVK kompiuterių. KVK studentai turi galimybę spausdinti iš KVK tinkle esančių kompiuterių. Spausdinimui visada reikia pasirinkti spausdintuvą „KVK Savitarnos spausdintuvas“:
  • „Email to Print“ spausdinimas. „Email to print“ funkcija naudotojams leidžia spausdinti siunčiant pasirinktą dokumentą prisegtuke elektroniniu laišku į pašto adresą print@kvk.lt. Reikia būtinai naudoti registruota elekroninį paštą tą į kurį gavote PIN kodą. Nusiuntus laišką į print@kvk.lt adresą, gaunamas laiškas-atsakymas iš sistemos su patvirtinimu.
  • „WebPrint“ spausdinimas. „Web Print“ funkcija naudotojams leidžia spausdinti tiek iš KVK kompiuterių tiek iš asmeninių kompiuterių ar mobilių įrenginių, esančių KVK tinkle. Spausdinimo darbai įkeliami į spausdinimo sistemą naudojant internetinį naudotojo portalą WebPrint

!SVARBU Jei dokumente yra nors kažkokių spalvų, spausdinimo aparatas automatiškai paskaičiuos kaip už spalvotą spausdinimą.

Išsirinkus spausdinimo būdą ir paleidus spausdinti dokumentą prieiname prie spausdinimo aparatų. Priėję prie spausdinimo aparato ir į "PIN" laukelį suvedame "PIN" kodą, kurį susigeneravote spausdinimo sistemoje ir spaudžiame "Login".

Kai Jus spausdinimo aparatas prijungia iš sąrašo išsirenkame dokumentą ant jo paspausdami ir spaudžiame spausdintuvo piktogramą.

 SKENAVIMAS

Priėję prie spausdinimo aparato, įdedame skanuoti skirtus lapus, knyga ir t.t. po skenerio dangčiu arba ant dangčio skirtoje vietoje ir į "PIN" laukelį suvedame "PIN" kodą, kurį susigeneravote spausdinimo sistemoje ir spaudžiame "Login"

Prisijungus ekrane pasirodys spausdintuvo meniu, kuriame kairėje pusėje pasirenkame "SCAN", spaudžiame skenavimo aparato piktogramą. Jūsų skanuotas failas bus išsiūstas į jūsų el. paštą.

KOPIJAVIMAS

Priėję prie spausdinimo aparato, įdedame kopijuoti skirtus lapus, knyga ir t.t. po skenerio dangčiu ar ant dangčio skirtoje vietoje ir į "PIN" laukelį suvedame "PIN" kodą, kurį susigeneravote spausdinimo sistemoje ir spaudžiame "Login"

Prisijungus ekrane pasirodys spausdintuvo meniu, kuriame kairėje pasėje pasirenkame "COPY"

Norėdami kopijuoti spaudžiame iš šių mygtukų (pirmas mygtukas - kopijavimas nespalvotai, antras mygtukas - kopijavimas spalvotai)

Partneriai
ir draugai

KVK Kalėdinis miestelis Plačiau
Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.