X

Sveiki, su Jumis sveikinasi nauja svetainės versija, norėdami pasiekti senąją svetainės versiją spauskite šią nuorodą: www.kvk.lt/_old

Technologijų fakulteto tvarkaraščiai

2016-2017 metų NUOLATINIŲ STUDIJŲ informacija

Svarbu: Nuolatinių studijų semestro paskaitos prasideda 2017-02-01 dieną!  Oficialus paskaitų tvarkaraštis bus atnaujintas 2017-01-30. Nepamirškite nuolatos sekti studijų grafiko.
Grupių ATE32-3, ATE 33-3 ir T9-3 pavasario semestro paskaitos prasideda po baigiamosios praktikos nuo 2017-02-27

Pavasario semestro dėstytojų konsultavimo grafikas
Studijų grafikas Atsisiųsti

Pavasario semestro  paskaitų tvarkaraštis Spausti čia

Kilus įvairiems klausimams dėl dėstytojų grafiko, darbo laiko, auditorijos, taip pat dėstytojui neatvykus į paskaitą, kreiptis į 124 k. pas Studijų organizavimo vedėją. 

Paskaitų pakeitimus jau matote tvarkaraščiuose!!!

2016-2017 metų IŠTĘSTINIŲ STUDIJŲ informacija

Svarbu: Ištęstinių studijų semestro paskaitos prasideda 2017-01-23! Oficialus paskaitų tvarkaraštis jau yra patvirtintas visam semestrui, tačiau nepamirškite sekti studijų grafiko, kadangi dėl nenumatytų aplinkybių (ligos, komandiruotės ir pan.) paskaitos yra keičiamos.
Grupės ATE i 34-3, EAi- 27-3, MCHi 13-3, S i 33-3 it T i10-3 nuo 2017-02-13 išleidžiamos į praktiką!

Pavasario semestro dėstytojų konsultavimo grafikas

Studijų grafikas Atsisiųsti čia

Pavasario semestro paskaitų tvarkaraščiai Spausti čia

Kilus įvairiems klausimams dėl dėstytojų grafiko, darbo laiko, auditorijos, taip pat dėstytojui neatvykus į paskaitą, kreiptis į 124 k. pas Studijų organizavimo vedėją. 

Nuolatinių bei ištęstinių studijų studentams:

Paspaudę  tvarkaraščių nuorodą Jūs galite:

  • pasirinkti studijų tipą - nuolatinės arba ištęstinės;
  • pasirinkti metus - Jūsų dabartinį kursą;
  • pasirinkti studijų sritį - techn.;
  • pasirinkti savo grupę iš visų galimų (patarimas rinktis ne bendrai grupę, bet iš karto savo pogrupį, išvengsite neaiškumų dėl vienu metu dviem skirtingiems pogrupiams vykstančių skirtingų paskaitų);
  • pasirinkti dominančią datą (paskaitos prasidės nuo 2016-09-02 - pirmiems nuolatinių studijų studentų kursams, o antram bei trečiam kursams bei ištęstinių studijų studentams studijos prasidės nuo 2016 -09-05;
  • pasirinkti tvarkaraščio rodymą: savaitinį ar visą iš karto.

SVARBU!
Vieni dalykai trunka visą semestrą, kiti baigiasi truputį anksčiau, tad kiekvieną savaitę tikrinkite savo tvarkaraštį. Tai ypač aktualu prieš semestro pabaigą, nes dalis paskaitų būna jau atidirbtos ir į jų vietas persikelia likusios, jog Jums nebūtų langų (tarpų tarp paskaitų).

Taip pat svarbu sekti tvarkaraštį dėl nenumatytų atvejų, tokių kaip dėstytojų ligos, komandiruotės ir panašiai. Tais atvejais gali būti ne tik išimamos paskaitos, bet ir į jų vietas įkeliamos kitos.

Jei tik kyla neaiškumų ar klausimų, kreipkitės į 124 kabinetą ar telefonu +370 630 07 749.

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.