Pradinis KolegijaAtestavimas ir konkursaiAtestacija ir konkursai

Atestacija ir konkursai

Skelbiamas konkursas dėstytojų pareigoms eiti 2023-2028 m.m. kadencijai šiems etatams:

 

Sveikatos mokslų fakultete

Burnos priežiūros katedroje:

Lektoriaus –  0,50 etato. Dėstyti studijų dalykus – Individualioji burnos higiena, Vaikų burnos ir dantų ligos, Suaugusiųjų burnos ir dantų ligos, nuskausminimas. Vadovauti burnos higienisto praktikoms, studentų baigiamųjų darbų rengimui ir/ar studentų tyriminei veiklai. Rengti ir atnaujinti studijų metodinę medžiagą, inicijuoti ir vykdyti Taikomąją mokslo veiklą, jos sklaidą. Rengti publikacijas ir skaityti pranešimus tarptautinėse ir nacionalinėse mokslinėse konferencijose, tobulinti dalykinę ir edukacinę kompetencijas.

Kineziterapijos ir grožio terapijos katedroje:

Lektoriaus –  0,50 etato. Dėstyti studijų dalykus – Bendroji ir klinikinė patologija, Kineziterapija vaikams. Vadovauti studentų baigiamiesiems darbams ir/ar studentų tyriminei veiklai. Rengti ir atnaujinti studijų metodinę medžiagą, inicijuoti ir vykdyti Taikomąją mokslo veiklą, jos sklaidą. Rengti publikacijas ir skaityti pranešimus tarptautinėse ir nacionalinėse mokslinėse konferencijose, tobulinti dalykinę ir edukacinę kompetencijas.

Docento – 0,50 etato. Dėstyti Reabilitacijos studijų krypties dalykus – Sergančiųjų nervų ligomis kineziterapija, Anatomija ir fiziologija. Vadovauti studentų baigiamųjų darbų rengimui ir studentų tyriminei veiklai, vykdyti Taikomąją mokslo ir metodinę veiklas.

 

Technologijų fakultete

Inžinerijos ir informatikos katedroje:

Docento 0,75 et. dėstyti  elektros ir mechanikos inžinerijos studijų krypties dalykus:  Technologinių procesų ir sistemų automatizavimas, Elektros mašinos ir pavaros, Jutikliai, Robotinės celės, Robotų programavimas; vykdyti mokslinę ir metodinę veiklas, vadovauti studentų baigiamųjų darbų rengimui ir tyriminei veiklai.

Docento 0,75 et. dėstyti  mechanikos inžinerijos studijų krypties dalykus: Medžiagų apdirbimo procesai, Kompiuterinis gamybos projektavimas, Įrenginių techninis eksploatavimas, Mašinų elementų ir mechanizmų projektavimas, Matavimai; vykdyti mokslinę ir metodinę veiklas, vadovauti studentų baigiamųjų darbų rengimui ir tyriminei veiklai.

Lektoriaus 0,75 et. lektoriaus dėstyti  informatikos ir informatikos inžinerijos studijų krypties dalykus: Išskirstytas programavimas, Kompiuterių darbo vietų ir tinklų administravimas, Tinklo ir serverių paslaugų valdymas, Operacinės sistemos; vykdyti mokslinę ir metodinę veiklas, vadovauti studentų baigiamųjų darbų rengimui ir tyriminei veiklai.

Maisto technologijų ir mitybos katedroje:

Lektoriaus 0,25 et.  dėstyti  mitybos studijų krypties dalykus: Dietetika ir valgiaraščio rengimas, Gydomoji mityba; vykdyti mokslinę ir metodinę veiklas, vadovauti studentų praktikoms, baigiamųjų darbų rengimui ir tyriminei veiklai.

Lektoriaus 0,25 et.  dėstyti  mitybos studijų krypties dalykus: Kliento maitinimo organizavimas, Pagyvenusių ir senų žmonių maitinimas, Sveiko ir sergančio vaiko maitinimas, Kliento maitinimosi priežiūra, Sportuojančio žmogaus mityba, Visuomenės sveikata; vykdyti mokslinę ir metodinę veiklas, vadovauti studentų praktikoms, baigiamųjų darbų rengimui ir tyriminei veiklai.

Lektoriaus 0,5 et. dėstyti  maisto technologijų studijų krypties dalykus: Augalinio maisto technologijos ir įrengimai, Juslinė analizė, Maisto ruošimo technologijos; vykdyti mokslinę ir metodinę veiklas, vadovauti studentų praktikoms, baigiamųjų darbų rengimui ir tyriminei veiklai.

 

Verslo fakultete

Pedagogikos katedra:

Docento 1 etatas – dėstyti Vadyba ir lyderystė ikimokyklinio ugdymo įstaigoje, Švietimo vadyba ir vaiko teisės, Inovatyvi edukacija pradiniame ugdyme, Profesinė užsienio kalba anglų (pedagogikos terminologija) studijų dalykus, vadovauti studentų kursiniams ir baigiamiesiems darbams.

Lektoriaus 1 etatas – dėstyti Verslo užsienio kalba anglų, Profesinė užsienio kalba anglų studijų dalykus.

Verslo administravimo katedra:

Docento 1 etatas – dėstyti Uosto logistika, Tiekimo grandinės valdymas, Sandėlių logistika, Krovinių ir transporto sistemų valdymas studijų dalykus, vadovauti studentų kursiniams ir baigiamiesiems darbams.

 

Daugiau informacijos ir reikalavimai pretendentams skelbiami Lietuvos mokslo tarybos svetainėje. www.lmt.lt

Dokumentus galima pateikti iki 2023-06-09, adresu Jaunystės g. 1, Klaipėda, 115 kab.

 

Dėstytojų atestacija vyks 2023-06-05 14 val.,

Dėstytojų konkursas pareigoms eiti 2023-06-20 14 val.

 

Pretendentai dalyvaujantys konkurse pareigoms eiti pirmą kadenciją privalo dalyvauti Komisijos posėdyje ir parengti pastarųjų 5 metų reikšmingiausių savo mokslo, metodinių darbų ir praktinės veiklos pristatymą žodžiu.

Paskutinis atnaujinimas: 2023-05-05
Spausdinimo versija