IT resursai

IT resursai

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

 Kiekvienas studentas turi individualų prisijungimą prie Klaipėdos valstybinės kolegijos IT resursų.

IT resursai

Vidiniai kolegijos IT resursai:

  • Kolegijos kompiuteriai
  • Moodle sistema
  • El. Paštas (mail.kvkedu.lt), įskaitant taip pat debesyse programas: Office 365, OneDrive, Outlook ir kt.

Išoriniai kolegijos IT resursai:

Taip pat studentai gali prisijungti tais pačiais prisijungimais ir prie kitų LITNET FEDI paslaugų. Paslaugų sąrašas paspaudus ant šios nuorodos.

Pirmą kartą prisijungiant

Norėdami šiais IT resursais naudotis, pirmiausia reikia bent kartą prisijungti prie kolegijos kompiuterių ir pasikeisti laikiną slaptažodį. Tai galite padaryti kompiuterinėse auditorijose ir bibliotekos skaitykloje arba paspaudę ant šios nuorodos:

Naudotojas: Vardenis Pavardenis

  • Prisijungimas: var.pavardenis
  • Laikinas slaptažodis: pirmos trys raidės vardo, pirmos trys raidės pavardės ir gimimo metai + mėnesio skaičius (pvz.: 1989 12, Vardenis Pavardenis, tai slaptažodis: varpav198912). Jei pamiršote jau pakeistą slaptažodį su kuriuo jungiatės prie kolegijos IT resursų, galite slaptažodį atstatyti paspaudę ant šios nuorodos).

Jeigu susiduriate su savo prisijungimų arba kitomis IT problemomis spauskite čia.

Studento el. Paštas

Kiekvienam kolegijoje studijuojančiam studentui yra sukurtas studijų metu veikiantis vardinis studento elektroninis paštas. Norint prisijungti prie el. pašto dėžutės galite naršyklėje vesti "mail.kvkedu.lt" arba spausti ant šios nuorodos (primename, kad norint prisijungti prie el. pašto dėžutės turite pasikeisti laikiną slaptažodį):

Naudotojas: Vardenis Pavardenis

  • Prisijungimas: var.pavardenis@kvkedu.lt (šiuo adresu siunčiama Jums svarbi ir aktuali informacija apie studijų procesą, renginius, sistemų pranešimai ir kt.)
  • Salptažodis: toks pat kaip prie kolegijos kompiuterių arba Moodle sistemos.

Prireikus konsultacijos ar iškilus problemoms prisijungiant, prašome kreiptis į ITC fakultetų administratorius.

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.