Kiti dokumentai

Kiti dokumentai

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Statutas

Vidaus tvarkos taisyklės

Bendruomenės etikos komisija/Lietuvos Respublikos akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus tarnyba

Akademinės etikos komisijos darbo reglamentas 2019.pdf

Tarptautiškumo strategija

Vaizdo duomenų tvarkymo Klaipėdos valstybinėje kolegijoje taisyklės

KVK priekabiavimo, seksualinio priekabiavimo ar persekiojimo prevencijos taisyklės

KVK asmens duomenų saugojimo politika

Klaipėdos valstybinės kolegijos Akademinės etikos kodeksas 2019

KVK bendruomenės nariai dėl KVK bendruomenės etikos kodeso pažeidimų gali kreiptis raštu į Etikos komisijos pirmininkę Audronę Čistienę (a.cistiene@kvk.lt)

KVK bendruomenės nariai dėl KVK priekabiavimo, seksualinio priekabiavimo ar persekiojimo prevencijos taisyklių pažeidimo gali raštu kreiptis į Personalo skyriaus vadovę - Nidą Baranauskienę (n.baranauskiene@kvk.lt)

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus civilinės saugos specialistai, organizuodami prevencijos ir kontrolės priemones bei atsižvelgdami į 2020 m. birželio 8 d. vykusio Lietuvos Respublikos Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos posėdžio nutarimus dėl Baltarusijos Respublikos branduolinės jėgainės keliamos grėsmės ir kitoms galimoms ekstremalioms situacijoms šalyje kilimo, planuoja ir atlieka švietėjišką kampaniją bei numato informacines priemones gyventojams, siekiant juos geriau informuoti apie pasirengimą galimai Baltarusijos Respublikos branduolinės jėgainės avarijai.

„Lietuvos pasirengimas ekstremalioms situacijoms“

Internetinė svetainė

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.