Konkursai

Konkursai

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Klaipėdos valstybinė kolegija kiekvienais metais organizuoja taikomosios mokslinės veiklos idėjų konkursą „Darni aplinka – sveika visuomenė“.  Konkurso tikslas – generuoti taikomosios mokslo veiklos idėjas, plėtoti bendradarbiavimą (studijos-mokslas-verslas), įgyvendintų idėjų/rezultatų sklaidą ir taikymą. Konkursui teikiamos iš įvairių sričių. Konkursui gali būti teikiamos tik naujos idėjos (daiktai, maistas, programa, prototipas, kita taikomoji mokslinė veikla), kurios atspindėtų STUDIJŲ-MOKSLO-VERSLO sąjungą, ir temą „Darni aplinka – sveika visuomenė“.

Atėjus pavasariui ir mes suaktyvėjame, pabunda mūsų mintys ir kyla daug įvairių idėjų. Siūlome nelaikyti jų tik sau - išsakykite, būkite išgirsti ir tegul jūsų idėjos bus įgyvendintos. Kviečiame visus - ir dėstytojus, ir studentus, ir visus kolegijos darbuotojus - dalyvauti kasmetiniame taikomosios mokslo veiklos idėjų konkurse "DARNI APLINKA - SVEIKA VISUOMENĖ".

TAIKOMOSIOS MOKSLO VEIKLOS IDĖJŲ KONKURSAS

„DARNI APLINKA – SVEIKA VISUOMENĖ“

Pateik savo idėją kaip pagerinti mus supančią aplinką ir mes padėsime ją įgyvendinti.

Dalyviai: dėstytojai, studentai, socialiniai partneriai.

Reikalavimai:

  • Idėja turi būti pritaikoma (įgyvendinama);
  • Tai gali būti daiktas, maistas, programa, prototipas, kita taikomoji mokslo veikla, kuri atspindėtų STUDIJŲ-MOKSLO-VERSLO sąjungą;

Paraiškų teikimo laikas: 2020-03-05 – 2020-05-04 (12 val.) - Taikomosios mokslo veiklos centrui.

Paraiškos teikiamos pagal KLAIPĖDOS VALSTYBINĖS KOLEGIJOS TAIKOMOSIOS MOKSLO VEIKLOS IDĖJŲ TEMA - „DARNI APLINKA – SVEIKA VISUOMENĖ“ KONKURSO NUOSTATUS. Nugalėtojų laukia prizai ir lėšos jų idėjų įgyvendinimui.

Kvietimas_ideju konkursas_2020

Štai ir įvyko penktasis taikomosios mokslo veiklos idėjų konkursas „Darni aplinka – sveika visuomenė“. Sulaukėme įdomių, kūrybingų žmonių idėjų. Smagu, kad vis dažniau sprendžiant mokslo klausimus buriamasi į tarpkryptines grupes, bendraujama ir bendradarbiaujama tarpusavyje, neužmirštant įtraukti ir sudominti vykdoma veikla studentus. Pirmąsias vietas konkurse laimėjo ir nuspręsta realizuoti šias idėjas:

LTstep - eisenos fiksavimo ir analizavimo sistema su grįžtamuoju ryšiu (I vieta)

Ramanauskas Martynas, Kučinskas Gintaras, Rataitė Birutė

Vibroakustinė garsų terapijos kėdė (II vieta)

Doc. dr. AKVILĖ VIRBALIENĖ, AURELIJA ŽEBRAUSKAITĖ

Mėnulio būgnai - atgaiva sielai (III vieta)

Robertas Kavolius, dr. Ilvija Pikturnaitė, studentai: Gediminas Alšauskas, Viktorija Daugintytė Armondas Lukošius, Eimantas Erminas, Karina Ruzgaitė, Greta Simanavičiūtė, Auksė Lekniūtė

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.