Konkursai

Konkursai

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Klaipėdos valstybinė kolegija kiekvienais metais organizuoja taikomosios mokslinės veiklos idėjų konkursą „Darni aplinka – sveika visuomenė“.  Konkurso tikslas – generuoti taikomosios mokslo veiklos idėjas, plėtoti bendradarbiavimą (studijos-mokslas-verslas), įgyvendintų idėjų/rezultatų sklaidą ir taikymą. Konkursui teikiamos iš įvairių sričių. Konkursui gali būti teikiamos tik naujos idėjos (daiktai, maistas, programa, prototipas, kita taikomoji mokslinė veikla), kurios atspindėtų STUDIJŲ-MOKSLO-VERSLO sąjungą, ir temą „Darni aplinka – sveika visuomenė“.

Atėjus pavasariui ir mes suaktyvėjame, pabunda mūsų mintys ir kyla daug įvairių idėjų. Siūlome nelaikyti jų tik sau - išsakykite, būkite išgirsti ir tegul jūsų idėjos bus įgyvendintos. Kviečiame visus - ir dėstytojus, ir studentus, ir visus kolegijos darbuotojus - dalyvauti kasmetiniame taikomosios mokslo veiklos idėjų konkurse "DARNI APLINKA - SVEIKA VISUOMENĖ". Galvokite, kurkite ir paskelbus konkursą pateikite idėjas  2020 m. taikomosios mokslo veiklos idėjų konkursui “Darni aplinka – sveika visuomenė”.

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.