KVK reprezentacija

KVK reprezentacija

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

 

KVK  firminio stiliaus knygoje pristatomas kolegijos stilius ir jo formavimo taisyklės, aprašomi firminio stiliaus naudojimo principai. Vieningas stilius įtvirtina kolegijos identitetą, sustiprina jo atpažįstamumą, kuria emocinį ryšį.

KVK stiliaus knyga 

KVK logotipas

KVK pristatymas 2020

KVK studijų programų pristatymas 2020

KVK reprezentacinis filmukas

Logotipe naudojamas penkiakampis simbolizuoja penkias aukštąsias mokyklas, kurias sujungus susikūrė Klaipėdos valstybinė kolegija (KVK). Penkiakampio naudojimas logotipe pagrindžia KVK ištakas, kurios siekia 1902 metus. Tai stiprus simbolis, bylojantis, kad KVK stovi ant tvirto, šimtmečius bylojančio pamato. Penki kampai – tai ir penkios KVK pamatinės vertybės – lyderystė, socialinė atsakomybė, akademinė laisvė, profesionalumas, kolegialūs santykiai. Penki – svarbus skaičių darnos principas. Penkios laimės rūšys: turtas, ilgas amžius, taika, dorybė ir sveikata. Penkios moralinės savybės: humaniškumas, pareigingumas, išmintis, patikimumas ir tradicijų laikymasis.

Kaip naudoti logotipo variantus rasite KVK stiliaus knygoje. 

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.