,,Kompleksinė piktnaudžiavimo alkoholiu prevencijos ir sveikatos raštingumo ugdymo tęstinė programa Klaipėdos miesto gimnazijų moksleiviams” renginiai

,,Kompleksinė piktnaudžiavimo alkoholiu prevencijos ir sveikatos raštingumo ugdymo tęstinė programa Klaipėdos miesto gimnazijų moksleiviams” renginiai

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Klaipėdos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projekto

,,Kompleksinė piktnaudžiavimo alkoholiu prevencijos ir sveikatos raštingumo ugdymo tęstinė programa Klaipėdos miesto gimnazijų moksleiviams” (Nr. J9-1015) renginiai

  1. Renginys Klaipėdos ,,Ąžuolyno“ gimnazijoje ,,Alkoholio vartojimo problema šiuolaikinėje visuomenėje“ Spalio 5 d. 9.50-11.30 val.
  2. Renginys Vytauto Didžiojo gimnazijoje „Alkoholio poveikis žmogaus sveikatai“ Spalio 19 d. 14.00-15.30 val.

Renginių dienotvarkė:

Vykdant gimnazijos mokinių registraciją, buvo klijuojami lipdukai su projekto logotipu.

Muzikinį sveikinimą dainą, akomponuojant pianinu atliko Artūras Voitenko (KVK Sveikatos mokslų fakulteto, Bendrosios praktikos slaugos II k. studentas)

Projektą pristatė projekto vadovė KVK SVMF Kineziterapijos ir grožio terapijos docentė, dr. Gražina Šniepienė.

Projekto metu atnaujintą informacinę programą mobiliesiems įrenginiams ,,Gyvenu blaiviai“ pristatė KVK Technologijų fakulteto II kurso studentas Deividas Michalkevičius, kuris pakvietė moksleivius prisijungti prie programėlės savo mobiliuosiuose telefonuose.

Apie alkoholinių gėrimų žalą žmogaus organizmui pranešimą, naudojant mokomąją priemonę plakatą ,,Alkoholis“ skaitė Mantas Diliautas ir Artūras Voitenko (SvMF Bendrosios praktikos slaugos ir Socialinio darbo katedrų studentai).

Pranešimą – žaidimą su magnetinėmis kortelėmis ,,Piktnaudžiavimo alkoholiu pasekmės“, įtraukiant gimnazijų moksleivius, organizavo KVK SVMF Socialinio darbo katedros lekt. Aldona Šumskienė.

Žaidimą „Neblaivus ir pavojingas“ vedė Mantas Diliautas (SvMF Socialinio darbo katedros II kurso studentas). Naudotas radio bangomis valdomas automobiliukas, kurio vairuotojas turėjo įveikti improvizuotas kliūtis iš šampano taurių.

Pranešimą apie tai, kokią įtaką alkoholių gėrimų vartojimas daro žmogaus kepenims, naudojant mokymo priemonę stendą ,,Kepenų mirtis‘‘ skaitė SvMF Bendrosios praktikos slaugos lekt. Vida Stončienė ir SvMF studentai: Edvinas Precas ir Julija Antranavičiūtė.

Pranešimą-žaidimą, naudojant mokomąjį stendą ,,Suk butelį”, pristatė SvMF Burnos sveikatos lekt. Šarūnė Barsevičienė. Buvo akcentuojamos alkoholinių gėrimų vartojimo socialinės pasekmės.

Žaidimą ,,Neblaivus ir sumišęs” vedė Jonas Kavaliauskas. Buvo demonstruojama, kaip sudėtinga atlikti įprastus veiksmus, esant apsvaigus nuo alkoholinių gėrimų. Gimnazijų moksleiviai atlikdami užduotis su ,,girtumo” akiniais ir be jų, suprato, kad esant neblaivios būsenos didesnė nelaimingų atsitikimų bei traumų tikimybė.

Renginių metu buvo įtraukiami moksleiviai (individualiai ir komandomis). Varžybų nugalėtojams buvo įteikti specialūs prizai apyrankės su laikmenomis bei projekto logotipu.

Renginių vedėjas - Jonas Kavaliauskas

 

 

 

 

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.