,,Sužinok-Apskaičiuok-Įsimink-2018“

,,Sužinok-Apskaičiuok-Įsimink-2018“

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Kartu su bundančia gamta atgyja ne tik miesto gyventojai, išsiilgę pramogų ir poilsio, bet ir mokslo žmonės. Jau ketvirtą kartą Klaipėdoje balandžio mėnesį Klaipėdos valstybinės kolegijos Technologijų fakulteto Aplinkos ir statybos inžinerijos katedra kartu su tiksliųjų mokslų dėstytojais Lietuvos ir užsienio aukštųjų mokyklų studentus ir dėstytojus  sukviečia į Tarptautinį tiksliųjų mokslų renginį ,,Sužinok-Apskaičiuok-Įsimink-2018“.

Džiugu, kad kiekvienais metais šis renginys sulaukia vis didesnio susidomėjimo. Šiais metais jame dalyvavo studentai iš Latvijos žemės ūkio universiteto, Marijampolės, Kauno, Šiaulių kolegijų, Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos ir Klaipėdos valstybinės kolegijos – viso 10 komandų.

Šio renginio tikslas yra išsiaiškinti, kaip išugdyti  perspektyvų, visuomenei naudingą žmogų, kas turi būti tokio perspektyvaus ugdymo pagrindas ir kokius  uždavinius šiuo laikotarpiu turi kelti aukštosios mokyklos, rengiančios inžinierius, gebančius savo žinias panaudoti projektavimui, eksperimentavimui bei duomenų analizei, būti plačios erudicijos, kuri padėtų jam suvokti inžinerinių sprendimų poveikį socialine ir globaline prasme. Renginio metu vyko komandinis tiksliųjų mokslų uždavinių sprendimo konkursas ir seminaras dėstytojams ,,Tiksliųjų mokslų vieta inžinerinėse studijose“. Šiais metais nugalėtojais tapo Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos studentų komanda, antroji vieta atiteko KVK Technologijų fakulteto komandai, o trečioji vieta – Kauno technikos kolegijos komandai.

 Džiaugiamės, kad mokslu domisi ne tik studentai ir dėstytojai, todėl kiekvienais metais plečiasi ir renginio draugų ratas: VĮ Klaipėdos valstybinė jūrų uosto direkcija, UAB ,,Statyk pats“, UAB ,,Goo Service Solution“, UAB ,,Hande as“ bei Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narė L. Petraitienė – ačiū jiems, nes be jų šis renginys būtų sunkiai įsivaizduojamas.

 

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.