11–oji Tarptautinė savaitė KVK

11–oji Tarptautinė savaitė KVK

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Rugsėjo 24–28 dienomis Klaipėdos valstybinėje kolegijoje startavo jau 11–oji Tarptautinė savaitė, kuri pritraukė 30 dalyvių net iš 18 skirtingų universitetų. Šia, jau tradicija tapusia iniciatyva, siekiama didinti Klaipėdos valstybinės kolegijos tarptautiškumą, didinant naujų ilgamečių užsienio partnerių ir kitų institucijų ratą.

Pačią pirmąją Tarptautinės savaitės dieną, svečiai susipažino su Klaipėdos valstybine kolegija, kitais Lietuvos regionais ir jų tarmėmis. Susipažinę su Lietuvos kraštu, dalyviai turėjo progą paragauti ir lietuviškos tradicinės virtuvės. Dalyviai gamino tradicinius patiekalus, kuriems abejingų neliko.

Siekiant visus supažindinti su lietuviška kultūra ir liaudies tradicijomis, buvo pristatyti  lietuvių tautiniai kostiumai, jų įvairovė. Neapsieita ir be folkloro dainų ir šokių, kuriuos kiekvienas galėjo išbandyti ir pats.

Kitomis savaitės dienomis, renginio rolę perėmė patys dalyviai, kurie vedė paskaitas Klaipėdos valstybinės kolegijos studentams, dalinosi savo žiniomis ir patirtimis, dalyvavo įvairiuose mokymuose, seminaruose ir konferencijose.

Laisvu metu, užsienio svečiai susipažino su Klaipėdos krašto unikalumu. Dalyviai aplankė uostamiestį, istorinius paminklus, žymias vietas. Taip pat susipažino ir su mūsų pasididžiavimu – Nida ir jos lankytinomis vietomis, aplankė Lietuvos jūrų muziejų.

Klaipėdos valstybinė kolegija džiaugiasi renginiu ir aktyviu dalyvavimu ir su nekantrumu laukia sekančios 12–osios tarptautinės mokslo savaitės, kuri vyks 2019 m. balandžio 15–19 dienomis.

Daugiau renginio akimirkų: https://www.facebook.com/KVKolegija/

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.