Erasmus+ Lietuvos mokykloms projektas aplankė Šiluvos gimnaziją

Erasmus+ Lietuvos mokykloms projektas aplankė Šiluvos gimnaziją

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Penktadienį Šiluvos gimnazijos moksleiviai sutiko šiek tiek kitaip. KVK atstovai, lydimi būrio Erasmus+ studentų, pristatė Erasmus+ programos galimybes. Moksleiviai turėjo progą susipažinti ir kartu diskutuoti grupėse su studentais iš Italijos, Graikijos, Rumunijos ir Turkijos. 

Projektas "Erasmus+" Lietuvos mokykloms aplanko vis daugiau mokyklų ir palieka teigiamą poveikį ne tik moksleiviams, bet ir patiems dalyvaujantiems studentams. Erasmus+ studentas Ilias, atvykęs iš Graikijos, projektą komentuoja taip: „Šis projektas man labai patiko ir aš manau, kad jis labai geras tiek moksleiviams, tiek pranešėjams. Viena vertus, moksleiviai turi galimybę sužinoti apie „Erasmus+“, klausytis pranešėjų patirties ir net asmeniškai su jais pasikalbėti, kita vertus, pranešėjai gali praktikuoti savo viešojo kalbėjimo įgūdžius ir lavinti savo anglų kalbą bendraujant su moksleiviais. Vizitai į mokyklas man labai patiko, nes savarankiškai šių miestelių aplankęs nebūčiau, tad geriau pažinau Lietuvą. Taip pat turėjau galimybę išbandyti vietinį maistą, kuris man pasirodė labai skirtingas nei mano šalyje, bet labai skanus“. 

Tai puiki galimybė ne tik moksleiviams, bet ir studentams susipažinti vieniems su kitais, įgyti tarptautinės patirties ir susirasti naujų draugų. Tikimės, kad šis projektas atvers plačiai akis jaunimui, kodėl yra naudinga dalyvauti Erasmus+ programoje, padės lavinti anglų kalbos žinias ir skatins pažinti pasaulį.

Dėkojame gausiam  Šiluvos gimnazijos moksleivių būriui ir noriai įsitraukusiems į diskusijas!

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.