Geriausiai besimokantys studentai apdovanoti A. Vizbaro stipendija!

Geriausiai besimokantys studentai apdovanoti A. Vizbaro stipendija!

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Geriausiai besimokantys studentai apdovanoti A. Vizbaro stipendija!

Reikia džiaugtis, kad mūsų studentai siekia aukštumų studijose ir už tai būna įvertinti! Antano Vizbaro stipendijas už gerą mokymąsi gavo trys Įstaigų ir įmonių administravimo studijų programos studentės: Otilija Razmaitė, Laura Ringytė, Nona Baitytė! O štai, ką merginos kalba apie įvertinimą:

„Labai džiaugiuosi pirmą kartą gavusi A. Vizbaro stipendiją, kuri mane maloniai nustebino, tačiau jos dėka jaučiuosi įvertinta ir motyvuota siekti dar didesnių aukštumų, rezultatų. Ši stipendija mane motyvuoja nesustoti ir siekti tikslų, todėl dabar labiau savim pasitikiu ir tikiu, kad tai ką darau, darau gerai bei teisingai.
Norėčiau visus studentus paskatinti patikėti savimi ir įdėti daug darbo į tą veiklą, kuri patinka, tada rezultatai bus malonūs bei teiks džiaugsmą“. – teigė Laura Ringytė

„Šią A. Vizbaro stipendiją gaunu jau antrą kartą. Esu be galo laiminga, kad mano nuopelnai ir pastangos yra įvertintos. Kai pirmą kartą gavau šią stipendiją buvau labai nustebusi ir tuo pačiu laiminga. L. Laucevičiui pažadėjau, kad ir toliau stengsiuosi mokytis. Labai džiaugiuosi įvykdžius pažadą“.- džiaugsmu dalinosi Otilija Razmaitė.

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.