Gruodžio 5 d. įvyko studentų verslumo konkursas „Imitacinės bendrovės mokymo institucijose: galimybės ir iššūkiai“.

Gruodžio 5 d. įvyko studentų verslumo konkursas „Imitacinės bendrovės mokymo institucijose: galimybės ir iššūkiai“.

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

 Studentų verslumo konkursas „Imitacinės bendrovės mokymo institucijose: galimybės ir iššūkiai“              Gruodžio 5 diena
Klaipėdos valstybinėje kolegijoje įvyko studentų verslumo konkursas „Imitacinės bendrovės mokymo institucijose: galimybės ir iššūkiai“.
Renginį pradėjo Klaipėdos valstybinės kolegijos direktorės pavaduotojas strateginei plėtrai Remigijus Kinderis palinkėdamas gerų sandorių, kiekvienai komandai sėkmės , taip pat žodį tarė ir „Simulith“ centro vedėja Rima Bačiulytė, kuri linkėjo geros atminties, gero komandinio darbo bei geros prekybos.

Konkurse dalyvavo penkiolika IB komandų iš Klaipėdos. Klaipėdos valstybinę kolegiją atstovavo „Studautas“, „Florameta“, „Kopija“ bei „Pamarys“. Renginyje taip pat dalyvavo Klaipėdos universiteto komanda -„Žuvėdra“, Lietuvos verslo kolegijos IB „Biurometa“, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla su komanda „E-Reklameka“, Klaipėdos turizmo mokyklos - IB „Ateitis“ bei Klaipėdos technologijų mokymo centro grupė „Ritė“. Visos komandos buvo sudarytos iš 6 žmonių.

Pats konkursas - dviejų etapų. Visus komandų darbus vertino komisija, kurią sudarė rinkodaros ir inovacijų valdymo dėstytoja Jolanta Bojorovienė, LIBA prezidentas Marius Ignatonis, „Simulith“ centro vedėja Rima Bačiulytė.

Pirmoje dalyje, kuri vyko komandų mokymosi įstaigose, IB turėjo komisijai pateikti iki nurodyto termino keturias praktikos metu atliktas užduotis: prekių katalogus, reklaminę akciją, prekės, paslaugos ar bendrovės elektroninį pristatymą bei inovatyviausią prekę ar paslaugą. Antroje dalyje vyko protų mūšis, kurio metu komandos turėjo prisistatyti savo pavadinimą, šūkį bei šventinį palinkėjimą konkurentams; derybos bei pirkimo – pardavimo sutarčių sudarymai tarp komandų. Renginio pabaigoje buvo apdovanoti geriausieji.

Nominacijos buvo auksinės, sidabrinės ir bronzinės. Auksines nominacijas už „Geriausias katalogas“ ir  Inotyviausią prekę/paslaugą“ gavo IB „Pamarys“, už „Geriausią prekės/paslaugos/bendrovės elektroninį pristatymą“ – IB „Kopija“; „Geriausia reklaminė akcija“ auksiniais nominantais tapo  IB „Studauto“. Protmūšyje geriausiai pasirodė ir pirmą vietą užėmė IB „Biurometa“ komanda „Žyniai“ , antrieji liko IB „Florometa“ - „Profesoriai“, o trečiąją vieta džiaugėsi IB „Pamarys“ komanda „Fortūna“.  Studentai, dalyvavę renginyje įgijo daugiau praktinių žinių bei susipažino su verslo subtilybėmis.

Daugiau nuotraukų galerijoje.

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.