Hack For Wold - Programuok Pasauliui

Hack For Wold - Programuok Pasauliui

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Pirmą kartą Klaipėdoje organizuojamas Iamus, Afriko ir NNVBO platformos renginys jaunimui su tarptautiniais mentoriais - Hack For World - Programuok Pasauliui, kuris vyks Balandžio 27-28 dienomis Iamus būstinėje, Klaipėdoje.

Tai renginys, skirtas Lietuvos bei tarptautiniams įvairių studijų studentams, taip pat verslininkams, dizaineriams bei miestiečiams tam, kad bendromis jėgomis spręstume su darnia miestų plėtra susijusius iššūkius. 

Pagrindiniai partneriai yra organizacija Afriko, Afrikos organizacija. Tad iššūkius spręsime globalius, kurie būtų aktualūs tiek Afrikai, tiek Lietuvai. Šio hakatono tikslas yra tiek edukacinis, tiek socialinis, tačiau pagrindinis uždavinys yra sukurti naudojamą ir lengvai pritaikomą inovatyvų sprendimą tvariam, gamtą tausojančiam miestui. Šio renginio metu, mentoriai atvyks iš tokių šalių kaip Afrika, Šveicarija, Jungtinė Karalystė, Vokietija.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Jeigu neturi komandos, nesvarbu - turėsi laiko ją susirasti renginio metu. Renginys nemokamas!

Prizai kiekvienam komandos nariui,o nugalėtojų komandos laukia išskirtinis prizas, taip pat bus pasirūpinta maistu, gera nuotaika, įdomiomis paskaitomis ir vertingomis pažintimis.

Daugiau informacijos:https://hackforworld.wixsite.com/smartcities
Registracija čia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScrnNwcZZzwA8EtCLiqF8wIQXZ_tdk-vtzO-BdFCcLTnELOlQ/viewform

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.