Imitacinio bendrovių tinklo „Simulith“ dvidešimt penkerių veiklos metų jubiliejaus proga kelionė per 5 šalis

Imitacinio bendrovių tinklo „Simulith“ dvidešimt penkerių veiklos metų jubiliejaus proga kelionė per 5 šalis

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Penki už Lietuvą – kelionė Lietuvos atkūrimo šimtmečio išvakarėse

          2018 metų vasario 13 dieną vyko 12-oji tarptautinė IB mugė Celje mieste, Slovėnijoje. Šioje mugėje dalyvavo Mugėje dalyvavo 50 imitacinių bendrovių komandų iš 5 šalių. Lietuvą atstovavo penkios mokymo institucijos, kuriose veikia imitacinės bendrovės: Klaipėdos valstybinė kolegija, Vilniaus kolegija, Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla, Utenos kolegija ir Lietuvos verslo kolegija.
Imitacinio bendrovių tinklo „Simulith“ dvidešimt penkerių veiklos metų jubiliejaus proga gimė idėja įprasminti skaičių 25 - penkis kartus po penkis. Šios idėjos vedami 5 Lietuvos trispalves nešėme per 5 šalis: Lietuvą, Lenkiją, Čekijos Respubliką, Austriją ir Slovėniją.
Keliavome 5 nepakartojamas dienas, kurių kiekviena buvo išskirtinė 5 aspektais: emocijomis, patirtimi, pažintimis, veiklomis bei įspūdžiais.
5 žodžiai: tautiškumas, verslumas, kūrybiškumas, tarptautiškumas ir vienybė jungė mus ir vedė į tikslą, nes:
• Tautiškumas suteikė stiprybės kelionėje svečiose šalyse, įsiamžinant su Lietuvos atributika, taip palaikant ir pagerbiant gimtinės tautines tradicijas.
• Verslumo dvasia vienijo mus, nes atstovavome imitacines bendroves, t.y. verslo mokymo tikslais studentų ir mokinių valdomas įmones, prekiaujančias tarpusavyje Lietuvos imitaciniame bendrovių tinkle „Simulith“ (www.sl.viko.lt).
• Kūrybiškumas subūrė komandas pagrindiniui tikslui siekti – teikti naujas idėjas ir praktinį jų įgyvendinimą ruošiantis ir dalyvaujant imitacinių bendrovių mugėje Celje, Slovėnijoje. Mugėje dalyvavo 50 imitacinių bendrovių komandų iš 5 šalių.
• Tarptautiškumas paskatino bendrauti ir bendradarbiauti keliomis kalbomis su kitų kultūrų žmonėmis tarptautiniame imitacinių bendrovių tinkle „Europen-Pen International“, jungiančiame 42 pasaulio šalis ir apie 7500 imitacinių bendrovių.
• Vienybė suvienijo mokinius, studentus, imitacinių bendrovių vadovus ir dėstytojus bendram visų komandų tikslui – 5 už Lietuvą.
5 šalyse mūsų širdyse nešiota Tautiška giesmė, kirtus Lietuvos sieną ir likus kelioms valandoms iki vasario 16-osios dienos buvo sugiedota bendriems tikslams, naujiems iššūkiams, kilniems darbams ir tautos vienybei palaikyti.

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.