IPUP klubo išvyka į Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namus

IPUP klubo išvyka į Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namus

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų klubo veikla seniai peržengė Klaipėdos valstybinės kolegijos (KVK) sienas. Skirtingas klubo narių statusas – ugdymo įstaigų vadovai, auklėtojai, absolventai, KVK dėstytojai, studentai kas mėnesį inicijuoja įvairias klubo veiklos formas.

Balandžio 19 d. net aštuoniolika IPUP klubo narių svečiavosi Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namuose. Jie susipažino su įstaigos ugdymo sąlygomis, vaikų ugdymo specifika. Vyko įdomios diskusijos, pasidalinimas pedagogine patirtimi. Jauniausi klubo nariai – KVK studentai parengė pramogą-žaidimą „Miškas, kuriame atgyja pasaka“.

Vaikučiai pateko į stebuklingą, su atgijusiais medžiais ir giedančiais paukščiais mišką. Tradiciškai mergaitė miške sutiko alkaną vilką, bet jis... paprašė išmokyti kepti duoną. Duonelę kepė visi – svečiai, vaikai, jų auklėtojos ir visi, kas tik ėjo pro šalį ir užėjo. Vėliau visi su vaikučiais kieme žaidė žaidimus.

Ikimokyklinio ugdymo institucijų vadovės, pedagogės, dėstytojos ir studentės gyrė vaikų gebėjimą bendrauti, drąsą, stebėjosi mažųjų žiniomis apie gamtą, ypač vaizdinga kalba...

IPUP klubo narės ir studentės už suaukotus pinigus padovanojo kūdikėliams atminimo dovanų.

Parengė lekt. R. Ežerskienė ir R. Tamašauskienė

 

Partneriai
ir draugai

Kviečiame dalyvauti Tarptautinėje konferencijoje! Plačiau
Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.