Išskirtinė diskusija apie nakties ekonomiką

Išskirtinė diskusija apie nakties ekonomiką

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Ką Jūs galvojate apie miesto naktinę ekonomiką?

Ar sutiktumėt keisti dešimtmečių praktiką, kai daugelis paslaugų įmonių uždaromos 18 val., o sporto renginiai ir koncertai baigiasi vidurnaktį?  Ar norėtumėt, kad Jūsų miestas taptų dar vienu Europos didmiesčiu, kartu su Mančesteriu, Berlynu ir kitais, į kuriuos turistai plūsta dėl aktyvaus naktinio gyvenimo?

Spalio 10 dieną, Klaipėdos valstybinės kolegijoje, Verso fakultete, vyko diskusija apie nakties ekonomiką, jos kuriamą finansinę vertę ir socialinius iššūkius. Specialiai parengtą scenarijų, moderavo personalo atrankos įmonės – EMPLONET bei  Europos Parlamento  biuro Lietuvoje ekspertės. 

Diskusija pradėta nuo studentų žinių apie Europos Parlamentą, jame vykstančius procesus. Ekspertės dalinosi žiniomis apie Europos Parlamento darbą, įstatymų svarbą, kokią didžiulę įtaką jis turi mūsų  gyvenimuose. Viešnios taip pat pasidalino skandalingai nuskambėjusia – „Kebabų istorija“ , kurioje Europos Parlamentas nusprendė kovoti su fosfatais ir pasiūlė kebabus uždrausti.

Susipažinus su Europos parlamentu, daugiau diskutuota apie naktinę ekonomiką. Siekiant labiau supažindinti studentus su šiuo reiškiniu, jiems buvo parengtos užduotys: testas ir vaidmenų žaidimas. Žaidime, studentai turėjo pasiskirstyti į 5 skirtingas interesų grupes (Turizmo, sveikatos, gyventojų, verslininkų ir savivaldybės) ir pasiūlyti savivaldybei idėją, Klaipėdos miesto naktinei ekonomikai. Studentai aktyviai diskutavo ir siūlė įvairias idėjas Klaipėdos miestui.

Diskusijoje dalyvavo technologijų ir verslo fakulteto studentai, iš kurių bus atrinkti delegatai finaliniam renginiui PROFADIENIS, kuriame atsiveria karjeros galimybės – sutikti potencialius darbdavius. Finale laukia malonūs prizai, o pagrindinis prizas – verslo kelionė į Europos Parlamentą Briuselyje.

Daugiau akimirkų: www.facebook.com/KVKolegija

 

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.