Įvyko Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynės

Įvyko Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynės

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynės

Vasario 22 d. Šiauliuose vyko Lietuvos kolegijų studentų XVII sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybos. Varžybose dalyvavo penkios kolegijos.

Pirmąją vietą surinkusi 7602 taškus iškovojo Vilniaus kolegijos komanda, antrąją vietą su 7351 tašku užėmė Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija, trečioje vietoje su 6680 taškų liko Šiaulių valstybinės kolegijos komanda.

Klaipėdos valstybinę kolegiją  atstovavo du sportininkai. Kandidatas į sporto meistrus, Lietuvos uždarų patalpų bronzos medalio savininkas Julius Molotkinas ir Sveikatos mokslų fakulteto studentas Jokūbas Pajarskas. Auksu pasipuošė – Julius Molotkinas, nustūmęs rutulį 18,52 m. ir net 7 metrais aplenkęs antrosios vietos laimėtoją. Jokūbas Pajarskas dalyvavo 60 m. bėgime ir šuolio į tolį rungtyje ir iškovojo bronzos bei sidabro medalius. Linkime sportininkams ir vasaros varžybose garsinti Kolegijos vardą.

                  

                                                                                                Ant apdovanojimų pakylos – Jokūbas Pajarskas

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.