Jėgos aitvarai lietuvį neša per pasaulį:savo vietą atradęs Ispanijoje, įkūrė mokyklą

Jėgos aitvarai lietuvį neša per pasaulį:savo vietą atradęs Ispanijoje, įkūrė mokyklą

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Jėgos aitvarų sportas – vis daugiau populiarumo ir dėmesio Lietuvoje sulaukianti sporto šaka. Ne vienas žinomas mūsų šalies politikas šį sportą nurodą kaip pagrindinį hobį. Visgi, kol vieni jį laiko tik aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdu, kiti – keliauja po pasaulį mokydami tuo užsiimti kitus. Taip savo hobį paversdami ne tik gyvenimo būdu, bet ir pragyvenimo šaltiniu. Ši istorija apie vaikiną iš uostamiesčio, Lietuvos pakrantę iškeitusį į Ispaniją.

Jo namai – pasaulis

Kaip pats Mantas Žemgulis sako, jėgos aitvarų sportu susidomėjo prieš dešimtmetį. Supratęs, kad Lietuvoje šiam pomėgiui ir sportui „per ankšta“, išvyko ieškoti geresnių sąlygų ir savo herojų. O atradęs jėgos aitvarų entuziastų meką – Ispaniją, ten įkūrė savo mokyklą ir viešbutį.

„Pradėjau plaukioti Lietuvoje ir kadangi sezonas čia labai trumpas, atsirado noras pratęsti ji svetur. Pirmosios kelionės buvo į Egiptą, Graikiją ir Vietnamą, kur pradėjau mokyti žmones šio nuostabaus sporto, sužavėjusio ne tik mane, bet ir didžiąją dalį pasaulio. Net Amerikos prezidentas Barakas Obama išbandė jėgos aitvarų sportą. Anaiptol, herojų turiu, didžioji dalis – profesionalūs sportininkai, pasaulio čempionai ir prizininkai. Tik matydamas jų atliekamus sudėtingus triukus, norėjau priartėti iki jų lygio. Išvykus gyventi į Ispaniją, visi herojai tapo draugais, nes didelė koncentracija sportininkų renkasi būtent pietinėje Ispanijos pakrantėje esančiame mažame žvejų kaimelyje, virtusiame pasaulio jėgos aitvarų meka“, - pasakojo Mantas.
Regis, tai įrodymas, kad sekant paskui savo svajonę, vieną dieną tikrai galima sugauti sėkmės paukštę.

Visą straipsnį galite rasti https://www.tv3.lt/naujiena/916003/jegos-aitvarai-lietuvi-nesa-per-pasauli-savo-vieta-atrades-ispanijoje-ikure-mokykla

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.