Klaipėdoje susitiko Erasmus studentų tinklo atstovai

Klaipėdoje susitiko Erasmus studentų tinklo atstovai

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Klaipėdos universiteto Socialinių ir humanitarinių mokslų fakultete vyko Erasmus studentų tinklo (ESN) Lietuva susitikimas. Jo metu diskutuota organizacijai svarbiais klausimais – trejų metų strategija, būsimi projektai, renginiai. ESN – šios trys raidės greičiausiai yra labiausiai paplitusios tarp viso pasaulio studentų, jau paragavusių ERASMUS mainų duonos arba bent jau svajojančių jos paragauti, o kitiems tai nieko nesakančios raidės. ESN pagrindinis tikslas yra padėti integruotis atvykusiems studentams. Lietuvoje ESN veikia net šešiolikoje aukštųjų mokyklų.

Klaipėdoje jau aštuonerius metus veikianti ESN sekcija ESN KUK rūpinasi į Klaipėdos universitetą ir Klaipėdos valstybinę kolegiją atvykusiais užsienio studentais. Šiais metais sekcija pradėjo bendradarbiauti ir su Lietuvos verslo kolegija, kuruoti jų atvykusius mainų studentus. Klaipėdos mentorių komanda, kurią sudaro lietuviai studentai iš KU, KVK ir LTVK, yra atvira ir visada pasiruošusi padėti visiems užsienio studentams, kurie kreipiasi į juos. Pagalba prasideda nuo susirašinėjimo su studentu ir pasitikimo atvykus, iki laisvalaikio organizavimo ar net prireikus palydos pas gydytojus. Tačiau veikla neapsistoja vien tik užsienio studentais. ESN KUK mielai sukviečia ir ESN Lietuvos narius atvykti į suvažiavimus pajūryje. Vienas iš jų vyko šį šeštadienį. Prieš metus Klaipėdoje taip pat vyko tarptautinis ESN Nacionalinių valdybų suvažiavimas, kuriame dalyvavo atstovai iš įvairių ESN atsovaujamų šalių.

ESN KUK mielai kviečia studentus prisijungti prie mentorių komandos.

Jei studijuoji KU, KVK ar LTVK – parašyk kuk@esnlithuania.org arba sek veiklą Facebook paskyroje (ESN KUK Klaipeda).

Daugiau informacijos rasite čia

 

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.