Klaipėdos valstybinės kolegijos absolventams ir socialiniams partneriams nuoširdūs padėkos žodžiai

Klaipėdos valstybinės kolegijos absolventams ir socialiniams partneriams nuoširdūs padėkos žodžiai

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Klaipėdos valstybinės kolegijos absolventams ir socialiniams partneriams nuoširdūs padėkos žodžiai

Klaipėdos valstybinėje kolegijoje mokslo metams ritantis į pabaigą tikras darbų įkarštis: baigiamųjų darbų rengimas, pasiruošimas baigiamųjų darbų gynimui ir diplomų įteikimo ceremonijoms. Tačiau rūpestis esamais studentais neužgožia dėmesio kolegiją jau baigusioms studentų laidoms ir socialiniams partneriams. Aukštojo mokslo institucija sukvietė į tradicinį absolventų ir socialinių partnerių padėkos vakarą.

Kolegija palaiko tamprius ryšius ne tik su  absolventais, įgijusiais koleginį išsilavinimą. Svarbūs ir tie, kurie čia mokėsi, kuomet kolegijai priklausančiuose pastatuose veikė Klaipėdos aukštesnioji technikos mokykla,  Klaipėdos aukštesnioji žemės ūkio mokykla, Klaipėdos aukštesnioji medicinos mokykla, Klaipėdos aukštesnioji pedagogikos mokykla ir  Kretingos aukštesnioji žemės ūkio mokykla. Daug jų dar ir šiandien užsuka į kolegiją. Vieni aplankyti dėstytojų, kiti ir patys dėstytojauti, treti – kaip socialiniai partneriai.

Esame dėkingi socialiniams partneriams už dalyvavimą įgyvendinant ir vertinant studijų programas, įsijungimą į studijų kokybės tobulino procesus, taikomųjų mokslinių tyrimų užsakymus bei paramą studentams.

„Per institucijos gyvavimo metus jos diplomai  įteikti sunkiai suskaičiuojamam absolventų skaičiui. Kiekvienam iš jų jaučiame pareigą padėkoti: kad nepamiršta, kad patikėjo mūsų institucija, kad skleidžia apie kolegiją gerąją žinią ir tęsia bendradarbiavimą su mumis net ir baigę studijas“, –  džiaugėsi Klaipėdos valstybinės kolegijos direktorė Gražina Markvaldienė.

Padėkos vakaras absolventams ir socialiniams partneriams jau tapo kasmete tradicija. Buvę studentai, įprastai, susirinkdavo fakultetuose, kur baigė studijas. O šįkart visi: ir Sveikatos mokslų fakulteto, ir Technologijų, ir Socialinių mokslų fakulteto absolventai, ir aktyviausiai su kolegija bendradarbiaujantys KVK Alumni klubo nariai, susibūrė drauge. Iškilmingos renginio metu jie paskatinti dar kartą pažvelgti į  savo asmeninį ir profesinį kelią. Ryžtingai žingsniuoti į priekį buvę kolegijos studentai įkvėpti motyvaciniame seminare "Blogiausi būdai save motyvuoti".

Klaipėdos valstybinė kolegija išlieka lyderiaujanti aukštojo mokslo institucija Vakarų Lietuvoje. Šiuo metu joje studijuoja per tris tūkstančius studentų. Kasmet kolegijos studijas pasirenka daugiau nei tūkstantis jaunuolių.

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.