Klaipėdos valstybinės kolegijos absolventams šypsosi sėkmė!

Klaipėdos valstybinės kolegijos absolventams šypsosi sėkmė!

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Birželio 27-28 dienomis Žvejų rūmuose buvo juntamas jaudulys, nerimas ir džiaugsmas, nes Klaipėdos valstybinės kolegijos absolventams buvo įteikti auštojo mokslo profesinio bakalauro diplomai. Šiais metais auštąjį išsilavinimą įgijo net 753 absolventai iš  Socialinių mokslų, Sveikatos mokslų, Verslo ir viešosios vadybos, Ugdymo mokslų, Informatikos mokslų, Inžinerijos ir Technologijų mokslų studijų sričių.

Šiai absolventų laidai kaip niekad nusišypsojo sėkmė, o mokslo žinių troškimas ir atkaklus darbas neliko nepastebėtas verslo ir kitų organizacijų ir atnešė malonių įvertinimų. Net 16 absolventų buvo apdovanoti vienkartinėmis skatinamosiomis stipendijomis. Minėtas stipendijas skyrė: AB „Swedbank“ Vakarų Lietuvos filialas, VšĮ „Švietimo, tyrimų ir konsultacijų centras“, Lietuvos logistikos asociacija, K. Gečo prekybos įmonė, UAB „Pajūrio Gabija“, UAB „Statecha“, Klaipėdos pramonininkų asociacija bei Klaipėdos valstybinės kolegijos Alumni klubas. Visos stipendijos skirtos už: puikiai įvertintus baigiamuosius darbus, kurie atliepia regiono ar šalies poreikius:  sėkmingai atliktas praktikas įmonėse bei už motyvaciją ir norą dalyvauti visuomeniniame Kolegijos, Klaipėdos miesto gyvenime, pritaikant savo įgytas praktines bei teorines žinias įvairiose veiklose.

Klaipėdos valstybinės kolegijos absolventus, dėstytojus ir svečius sveikino ir sėkmės ateityje linkėjo Klaipėdos valstybinės kolegijos direktorė Gražina Markvaldienė, Klaipėdos miesto Socialinės paramos centro direktorė Diana Stankaitienė, Verslo fakulteto dekanė Asta Pancerovienė, Technologijų fakulteto dekanė Jūratė Vaitekonienė, Sveikatos mokslų fakulteto dekanė Vida Staniulienė. Šventiniame renginyje netrūko gražių žodžių, malonių linkėjimų, geros nuotaikos ir muzikos. Skambius kūrinius susirinkusiesiems dovanojo saksofono virtuozas Algirdas Daukantas. Staigmenos tesėsi visą dieną, Klaipėdos valstybinės kolegijos draugai absolventams bei jų artimiesiems skyrė specialias nuolaidas paslaugoms restorane „Friedricho pasažas, kavinėje „Ateik ateik“, viešbučiuose „Amberton Hotel Klaipėda“, „Green Park Hotel“, „Ibis Style Klaipėda Aurora“.

Klaipėdos valstybinės kolegijos absolventai tapo profesionalais – stipriais praktikais, kurie visada laukiami darbdavių ir pačios kolegijos kaip pirmosios jų Alma Mater.

Dar kartą sveikinam ir linkim visokeriopos sėkmės Jums, mielieji absolventai!

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.