Klaipėdos valstybinės kolegijos atstovai pristatė įsigytą techninę įrangą

Klaipėdos valstybinės kolegijos atstovai pristatė įsigytą techninę įrangą

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

KVK komanda skleidžia informaciją apie GISEDU projektą, jo rezultatus ir būsimas bendradarbiavimo galimybes regionuose. Šį kartą buvo aplankytos Šilalės ir Tauragės savivaldybės. Vizito tikslas – pristatyti turimą  techninę įrangą: bepilotį orlaivį su fotografavimo, temperatūros ir LiDAR (lazerinės sistemos) jutikliais, galinčiais skenuoti aplinką, daugiafunkcį spausdinimo įrenginį, plačiaformatį spausdintuvą ir kt., įsigytus įgyvendinant bendrą „Interreg Lietuva–Latvija“ projektą.

Susitikimo metu svečiai trumpai pristatė projekto eigą. Kolegijos atstovai informavo, kad naudojant šį bepilotį orlaivį gali būti atliekami nekilnojamojo turto kadastro ir registro,  teritorijų planavimo darbai. Turima technika gali būti naudojama žemės grąžinimo darbams, naujų kadastrų ir informacinių sistemų sukūrimui, nacionalinės gynybos ir sienų apsaugai, geodeziniams ir geofiziniams tyrimams, logistikai, energetikos, rekreacijos ir turizmo sektoriuose. Vieno skrydžio metu orlaivis veikia 25 minutes ir per šį laiką gali nuskanuoti 5 hektarus teritorijos.

Po technikos pristatymo susitikimo dalyviai diskutavo, kokiu būdu orlaivį būtų galima panaudoti mūsų krašto reprezentavimo tikslais. Aptarta galimybė kolegijos studentams kaip baigiamojo darbo tyrimo objekto temą pasirinkti mūsų krašto lankytinus objektus ir juos išanalizuoti.

GISEDU projekto pristatyme dalyvavo administracijos direktorius, direktoriaus pavaduotojas, Aplinkos ir statybos inžinerijos katedros vedėja, GIS skyriaus atstovai, Architektūros ir urbanistikos departamento atstovai.

Tikimasi tolimesnio bendradarbiavimo ir sulaukti savivaldybių atstovų Klaipėdos valstybinėje kolegijoje.

Daugiau infromacijos čia

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.