Klaipėdos valstybinės kolegijos studentams sidabro medaliai!

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Lapkričio 6 d. Vilniaus kolegijoje vyko Lietuvos kolegijų studentų XX sporto žaidynių finalinės stalo teniso varžybos. Žaisti finalinėse varžybose iškovojo teisę Vilniaus ir Klaipėdos varžybų nugalėtojai: Klaipėdos, Kauno, Kauno technikos ir Vilniaus kolegijų komandos. Finalinėse varžybose studentai demonstravo gražų, technišką, aukšto lygio žaidimą. Klaipėdos valstybinę kolegiją atstovavo: Linas Petrauskas (EA34-2), Eligijus Lukošius (KT18-2), Donatas Lindenis (IN2-3), Paulius Lūža (SI42-1). Klaipėdos valstybinės kolegijos komanda iškovojo garbingą antrąją vietą. Komanda apdovanota taure ir sidabro medaliais. Pirmą vietą iškovojo Kauno technikos kolegija, trečią vietą užėmė Kauno kolegija, ketvirtoje vietoje liko Vilniaus kolegijos tenisininkų rinktinė.

Labai įtempta kova vyko tarp Kauno technikos kolegijos žaidėjo Dovydo Bagdono, turinčio 30-tą reitingą iš 1000 Lietuvoje reitinguotų tenisininkų, ir mūsų komandos žaidėjo Lino Petrausko. Susitikimą 1:3 Linas pralaimėjo. Tačiau aukšto meistriškumo žaidimas paliko žiūrovams puikų įspūdį.

Dėkojame Klaipėdos valstybinės kolegijos komandos žaidėjams už kolegijos vardo garsinimą ir linkime sėkmės tolimesniuose žaidimuose.