Kolegijos futbolo rinktinei bronzos medaliai

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Lapkričio 28 dieną, Vilniaus kolegijoje, vyko Lietuvos kolegijų studentų XX sporto žaidynių A grupės finalinės futbolo varžybos. Dėl čempionų titulo varžėsi Vilniaus technikos ir dizaino kolegijos, Vilniaus kolegijos, Kauno kolegijos ir Klaipėdos valstybinės kolegijos futbolo rinktinės.

Mūsų kolegijos garbę finalinėse varžybose gynė: Jonas Latakas (EAI36-1), Donatas Stankevičius (SI42-1), Matas Ilginis (LV21-2), Aldas Žernys (I15-1), Donatas Gaižauskas (AT14-2), Paulius Lūža (SI42-1), Tadas Kiliokaitis (LV21-2), Modestas Darbutas (LV21-2) ir Tomas Valiukas (MT15-3) ir iškovojo garbingą 3-ią vietą tarp stipriausių Lietuvos kolegijų studentų futbolo komandų. 1–ą vietą iškovojo Vilniaus kolegijos komanda, 2-ią vietą Kauno kolegija ir 4–oje vietoje liko Vilniaus technikos ir dizaino kolegijos futbolo rinktinė, kuri 2020 metais žais B grupės komandų varžybose.

Dėkojame mūsų kolegijos rinktinei už gražią pergalę finalinėse futbolo varžybose!