Konkurse „IŠMANUSIS MIESTAS III“ puikiai pasirodė KVK studentai

Konkurse „IŠMANUSIS MIESTAS III“ puikiai pasirodė KVK studentai

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Konkurse  „IŠMANUSIS MIESTAS III“ puikiai pasirodė KVK studentai: Kraštovaizdžio dizaino studentės Auškalnytė Karolina, Baužienė Vilma, Geodezijos studentai - Kupšys Mindaugas, Vasytė Jurgita, Grikšaitė Kornelija,  Statybos studentai-Einikis Aurimas, Janušas Dovydas, Aplinkos ir statybos inžinerijos katedros lektoriai: Vida Gerikienė, Lina Kuklienė, Indrius Kuklys, Vida Ovaltaitė, Vilma Vaičekauskienė, Jurgita Drizgaitė, Gražina Beniušienė. Vadovė: KVK Aplinkos ir statybos inžinerijos katedros vedėja Dainora Jankauskienė. 

KVK Aplinkos ir statybos inžinerijos katedros studentai – nestokojantys fantazijos ir kūrybiškumo, mėgstantys svajoti ir generuoti idėjas, o savo tikslus ir svajones laikantys savo pačių rankose. Priimdami  netradicinius sprendimus, kuriami naujus projektus, todėl studentų credo – nauji projektai suka pasaulį, o galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas daro gyvenimą įdomų!

Studentai pasirinko Jonavos miesto 1-ojo tvenkinio teritorijos sutvarkymo idėją,nes tai yra ideali galimybė išreikšti savo jaunatvišką entuziazmą, sukuriant  skirtingo amžiaus ir pomėgių visuomenės grupėms patraukliai saugią ir išmanią erdvę, kuri taptu Jonavos miesto širdimi. Teritorijoje esantis vaizdingas kraštovaizdis visiškai neišnaudotas, todėl galima nevaržomai leisti pasireikšti savo fantazijai ir išradingumui projektuojant darnios aplinkos būtiniausius infrastruktūros objektus (dviračių ir pėsčiųjų takus, sporto, poilsio ir rekreacines zonas, prieplaukas), juose įrengiant ateities miesto inžinerinius sprendinius (šviečiančios LED trinkelės takuose, išmanusis gatvės apšvietimas, panaudojant puslaidininkių šviesos diodų (LED), technologiją ir t.t.) bei ateities kartoms patrauklias erdves (išmaniuosius krėslus, kuriuose būtų galima išbandyti virtualią realybę, naudojant virtualiosios realybės akinius, įrengiant mobiliųjų telefonų belaides įkrovimo stoteles ir pan.).

Išmanusis miestas turėtų padaryti žmonių gyvenimą paprastesnį, lengvesnį, kokybiškesnį, prie kurio kūrimo aktyviai turėtų prisidėti ir patys gyventojai. Išmaniojo miesto sprendimų visumą turi apimti efektyviai išnaudotas ir pritaikytas moderniausias mokslines technologijas, nepamirštant racionalaus gamtinių išteklių naudojimo.

Apie konkursą daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/nekilnojamas-turtas/lietuvos-savivaldybes-aukstosios-mokyklos-ir-verslo-atstovai-atgaivins-apleistas-salies-teritorijas.d?id=72881614

 

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.