Kovo 11 dieną pasitikome linksmai!

Kovo 11 dieną pasitikome linksmai!

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Kovo 11–oji yra viena svarbiausių naujausios Lietuvos istorijos datų, kuri atvėrė valstybei vartus į Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę.

Kovo 6 dieną, Klaipėdos valstybinės kolegijos salėje (Jaunystės g. 2), 17 valandą, vyko smagi studentiška vakaronė, skirta suburti bendruomenę ir paminėti šią svarbią datą visiems piliečiams.

Įžanginį žodį artėjančios Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventės proga, nuoširdžius ir šiltus sveikinimo žodžius tarė Klaipėdos valstybinės kolegijos direktorė Gražina Markvaldienė.

Iškilmingai sugiedotas Lietuvos Respublikos himnas, po kurio prasidėjo linksmybės. Susirinkusieji turėjo galimybę išmokti tradicinių liaudies šokių: "Malūnėlis", "Transkveras", "Vėdaras", "Našliukas" ir kitų  šokių. Taip pat vyko lietuvių liaudies žaidimų rungtys: "Vilkeliai", "Katinai", "Išstūmimas iš rato", "Rekežio nuvertimas“, kurių metu buvo galima laimėti ir puikių prizų. Visos vakaronės metu, skambėjo puiki muzika ir gera nuotaika.

Norime padėkoti visiems susirinkusiems: Klaipėdos rajono Slengių mokyklos–daugiafunkcio  centro etnomuzikavimo studijai, kapelai "Martvežiai", Klaipėdos etnokultūros centro  tradicinių šokių klubui, Paupių bendruomenei, Erasmus studentams, Klaipėdos miesto gimnazistams, kolektyvui "Aitvaras" ir visai Klaipėdos valstybinės kolegijos bendruomenei už aktyvų dalyvavimą.

Daugiau renginio akimirkų rasite Facebook paskyroje

Partneriai
ir draugai

KONKURSAS EITI KLAIPĖDOS VALSTYBINĖS KOLEGIJOS DIREKTORIAUS PAREIGAS Plačiau
Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.