Kviečiame į neeilinę PROFADIENIO paskaitą!

Kviečiame į neeilinę PROFADIENIO paskaitą!

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Spalio 27 d. 10 val. 211 auditorijoje jūsų laukia neeilinė PROFADIENIO paskaita!

Susitiksite su įdarbinimo ir personalo atrankos įmonės EMPLONET ir nuotykių parkų įmonės UNO Parks ekspertais, kurie pasidalins įžvalgomis apie aktualiausią šių dienų klausimą – tai kas visgi mus motyvuoja dirbti? Specialiai paruošto vaidmenų žaidimo metu įvertinsite įvairių motyvavimo priemonių (horizontalios karjeros, gero mikroklimato, naujų verslų pradėjimo (angl. spin-off)– privalumus ir rizikas.

Dalyvaudami paskaitoje turėsite galimybę laimėti kvietimą į PROFADIENĮ - dieną,  skirta verslo profesionalų ir studentų susitikimui. Tai unikali galimybė jums susipažinti su verslo praktikais sprendžiant verslo užduotis.

Š.m. spalio 19 d. vyksiančio renginio programą sudarys 5 verslo iššūkiai -užduotys, perteikiančios verslo įmonių  logiką, sektoriaus ypatumus. Užduotys parengtos SEB banko, Western Union, Lietuvos marketingo asociacijos ir Biok laboratorijos, Integrity  bei Digital Academy ekspertų.

Renginyje dalyvaus 120 studentų iš įvairių Lietuvos kolegijų.

Daugiau informacijos www.profadienis.lt

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.