KVK dalyvavo Lietuvos kolegijų dėstytojų, darbuotojų ir studentų sporto šventėje!

KVK dalyvavo Lietuvos kolegijų dėstytojų, darbuotojų ir studentų sporto šventėje!

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Birželio 8 dieną, Šventojoje, poilsio bazėje „Vaivorykštė“ organizuota tradicinė Lietuvos kolegijų dėstytojų, darbuotojų ir studentų sporto šventė.

Šventėje dalyvavo 7 Lietuvos kolegijos: Vilniaus, Kauno, Kauno technikos, Šiaulių valstybinės, Jūreivystės aukštosios mokyklos, Kauno miškų aplinkos inžinerijos ir Klaipėdos valstybinės kolegijų komandos.

Dėstytojai ir darbuotojai varžėsi net keturiose sporto šakose: smiginio, šaudymo, baudų metimo ir linksmosios estafetės varžybose.

Pirmąją vietą komandinėje įskaitoje iškovojo Kauno technikos kolegijos komanda. Antroje vietoje Vilniaus kolegijos  komanda ir trečioje vietoje, varžybų šeimininkai – Klaipėdos valstybinės kolegijos komanda.

Geriausiai pasirodė mūsų kolegijos šaulių komanda, iškovojusi pirmąją vietą. Kolegijos garbę gynė informacinių technologijų centro darbuotojai – Ernestas Galdikas, Rytis Mackeliūnas, personalo skyriaus specialistė Simona Lazarevienė su sūnumi ir Tarptautinių ryšių skyriaus specialistės Jūratė Danelienė ir Ina Berenytė. Kolegijos smiginio rinktinė užėmė ketvirtą vietą, o baudų metimo ir estafetės varžybose, iškovota garbinga trečioji vieta.

Muzikos fonu ir linksma nuotaika rūpinosi kolegijos kultūros ir meno specialistas Jonas Kavaliauskas. Dėkojame dalyvavusiems ir puikiai praleidusiems laiką atstovaujant savo aukštojo mokslo įstaigą!

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.