KVK dalyvavo Neringos miesto vykdomame projekte „Sveikos gyvensenos skatinimas“

KVK dalyvavo Neringos miesto vykdomame projekte „Sveikos gyvensenos skatinimas“

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Neringos savivaldybė, vykdo projektą – „Sveikos gyvensenos skatinimas“ Neringos mieste. Tam organizuojami įvairūs renginiai šia tema, gyventojams plečiamos žinios apie sveiką gyvenseną, vykdomi įvairūs edukaciniai užsiėmimai. Prie projekto įgyvendinimo prisidėjo ir Klaipėdos valstybinė kolegija.

Spalio 26 dieną, Klaipėdos valstybinės kolegijos lektorė Lijana Dvarionaitė ir trečio kurso studentės, dalyvavo Neringos gimnazijos renginyje, kuriame moksleiviams pravedė paskaitą apie burnos higienos svarbą ir jos palaikymą.

Renginyje dalyvavo antrų – trečių klasių moksleiviai, kuriems buvo papasakota apie: dantų grupes, struktūrą ir sandarą, fluoro reikšmę burnos sveikatai, sveiką mitybą, ėduonį ir dantų apnašą. Moksleiviai buvo mokinami, kaip taisyklingai išsivalyti dantis su dantų šepetėliu ir dantų siūlu, kiekvienas moksleivis taip pat galėjo pademonstruoti, kaip valosi dantis ant dantų muliažų.

Renginio metu netrūko ir pramogų, moksleiviai žaidė įvairius žaidimus, spalvino įvairias dantų grupes ir bandė jas atpažinti, karpė dantų modelius, minė mįsles ir spėjo faktus apie dantų priežiūrą, sprendė kryžiažodžius ir šoko dantukų Flash Mob’ą. Moksleiviai taip pat dalinosi savo patirtimi, kaip jiems pirmą kartą iškrito dantukas, kada pirmą kartą skaudėjo dantį ir kitas linksmas istorijas. 

Renginio pabaigoje, visiems moksleiviams buvo išdalinti pažymėjimai už išklausytą paskaitą ir įteiktos Klaipėdos valstybinės kolegijos lektorės padarytos dovanėlės, kad dantukai būtų gražūs ir sveiki.

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.