KVK įgyvendimas projektas „KURK“ įsibėgėjo!

KVK įgyvendimas projektas „KURK“ įsibėgėjo!

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Pirmoji, šauni projekto KURK studentų bei dėstytojų grupė išklausė pirmąsias projekto mokymų temas ir gavo tai patvirtinančius diplomus. Sveikiname ir džiaugiamės rezultatais!

Antroji mokymų savaitė buvo skirta "MVP (ang. k. Minimal Viable Product) įrankio taikymas praktikoje" temai nagrinėti. Remdamiesi įgytomis kompetencijomis ir priemonėmis, mokymų dalyviai patys kūrė savo produktus bei paslaugas, testavo juos rinkoje ir pristatė gautus rezultatus. 

Senti lengvai, oriai ir patogiai – tokią viziją braižo Klaipėdos valstybinė kolegija, drauge su partneriais įgyvendindama projektą „KURK: kurianti, unikali, rūpestinga, karta“. Jo tikslas – sugeneruoti ir pasiūlyti idėjas produktų ar paslaugų, palengvinsiančių senstančios visuomenės kasdieną. Tam pajėgas sutelkė 23 dėstytojai ir 200 studentų iš keturių aukštųjų mokyklų: Klaipėdos valstybinė kolegija, Socialinių mokslų kolegija, Šiaulių universitetas, Šiaulių valstybinė kolegija.

KVK įgyvendina ES struktūrinių fondų lėšomis finansuojamą projektą „KURK: kurianti, unikali, rūpestinga, karta“ Nr. 09.3.1-ESFA-K-731-01-0039, kurio tikslas – sugeneruoti ir pasiūlyti idėjas produktų ar paslaugų, palengvinsiančių senstančios visuomenės kasdienybę. Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis. Projekto trukmė 24 mėn. 

 

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.