KVK – įvyko Lietuvos imitacinių bendrovių studentų verslumo renginys!

KVK – įvyko Lietuvos imitacinių bendrovių studentų verslumo renginys!

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Lapkričio 21 dieną, Klaipėdos valstybinėje kolegijoje, vyko Lietuvos imitacinių bendrovių studentų verslumo renginys „Imitacinės bendrovės mokymo institucijose: galimybės ir iššūkiai“.

Renginys skirtas sukviesti Regiono aukštųjų mokyklų, Imitacinių bendrovių studentus, kurie galėtų artimiau susipažinti su imitacinių bendrovių studentų verslumo ugdymo galimybėmis bei aptarti teorijos ir praktikos dermę. Susirinkusius nuoširdžiai  pasveikino KVK direktorė Gražina Markvaldienė bei Simulith centro vedėja Rima Bačiulytė. Studentai sudarinėjo bendradarbiavimo, pirkimų – pardavimų sutartis bei varžėsi protmūšyje,  kuriame buvo tikrinamos studentų žinios ir loginis mąstymas.  Protmūšio nugalėtojais tapo Klaipėdos universiteto IB „Žuvėdra“  ir KVK Verslo fakulteto IB „Pamarys“.

Renginio metu Simulith centro vedėja Rima Bačiulytė, įteikė padėką dėstytojai Vidai Žvinienei, kuri buvo išrinkta "Simulith" metų žmogumi, už iniciatyvas didinant imitacinių bendrovių veiklos žinomumą, imitacinių bendrovių modelio sklaidą ir aktyvų bendradarbiavimą "Simulith" tinkle.

Daugiau renginio akimirkų Facebook paskyroje

 

 

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.