KVK – kviestiniai svečiai iš užsienio!

KVK – kviestiniai svečiai iš užsienio!

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Klaipėdos valstybinė kolegija, dalyvavo Švietimo ir mokslo ministerijos konkurse, dėl paramos užsieniečiams, atvykstantiems dėstyti Kolegijoje. Norime pasidžiaugti, kad mūsų kolegija, gavo dalinį finansavimą užsienio dėstytojų vizitams.

Klaipėdos valstybinėje kolegijoje, lapkričio 19 – 30 dienomis, dėsto kviestiniai svečiai iš užsienio: du profesoriai ir mokslų daktaras.

Profesorius Sahin Yildirim iš Turkijos Erciyes universiteto, Bendrosios praktikos slaugos programos studentams, veda paskaitas apie informacines sistemas biomedicinoje.

Kitas profesorius Ruslans Šmigins iš Latvijos gyvybės mokslų ir technologijų universiteto, paskaitas veda Transporto inžinerijos katedros studentams, tokiomis temomis: vidaus degimo varikliai, transporto priemonės, eksploatacinės medžiagos ir skysčiai, automobilių techninis eksploatavimas.

Taip pat pagal Erasmus+ programą, Latvijos akademijos mokslų daktaras Jurijs Agafonovs, dalinasi savo logistine patirtimi ir veda paskaitas Logistikos vadybos studentams.

Studentai turi galimybę įgyti žinių ir įgūdžių, o kolegijos dėstytojams suteikiama galimybė aptarti ir analizuoti teorinius ir praktinius klausimus, naujausias tendencijas, skirtingų šalių ir požiūrių niuansus, mokymo metodų pranašumus ir trūkumus. 

Daugiau akimirkų čia

 

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.