KVK Maisto technologijų II-o kurso studentės viešėjo Ispanijoje!

KVK Maisto technologijų II-o kurso studentės viešėjo Ispanijoje!

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

KVK Technologijų fakulteto Maisto technologijų II-o kurso studentės: Laura Gorodeckytė, Ugnė Lukauskytė, Austėja Kaminskytė, Dovilė Savickaitė, Greta Terebeizaitė, Kornelija Barškietytė, Viktorija Pociūtė, Ugnė Daugėlaitė ir dėstytoja Loreta  Tamošaitienė - rugsėjo 2-9 dienomis viešėjo Ispanijoje, Alikantės mieste, kur vyko Erasmus+ jaunimo mainų projekto „Knowing each other“ programa.

Joje taip pat dalyvavo  komandos iš Ispanijos ir Bulgarijos. Projekto priimančioji organizacija Mancomunidad Intermunicipal Aldaja-Quart De Poblet. Programos „Erasmus+“ jaunimo srities tikslai: Stiprinti jaunų žmonių, įskaitant mažiau galimybių turinčių, dalyvavimą demokratiniame gyvenime ir darbo rinkoje, aktyvų pilietiškumą, kultūrų dialogą, socialinę įtrauktį ir solidarumą, neformaliojo ugdymo metodais tobulinant jaunų žmonių ir su jaunimu dirbančių asmenų kompetencijas, stiprinant jaunimo sektoriaus ir darbo rinkos ryšį.

Projekto veiklų metu jauni žmonės iš skirtingų Europos Sąjungos šalių tobulino užsienių kalbų, bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas, žaidė žaidimus, sportavo, rengė teatro pasirodymus, atskirų šalių tematinius vakarus, laisvu laiku vyko į pažintinę ekskursiją laivu į Tabarkos salą, susipažino su Ispanijos, Bulgarijos ir Lietuvos istorija, kultūra ir menu.

Tarptautiniai švietimo projektai labai svarbūs ir naudingi siekiant stiprinti jaunų žmonių įsitraukimą į visuomenės gyvenimą, tarpkultūrinį ir tarpreliginį dialogą, ugdyti  bendrąsias vertybes, kritinį mąstymą, iniciatyvumą ir kūrybiškumą, pasitikėjimą ir pasirengimą ateities iššūkiams.

 

 

 

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.