KVK organizuojamas renginys „IŠMINČIUS 2019“ sulaukė rekordinio skaičiaus dalyvių!

KVK organizuojamas renginys „IŠMINČIUS 2019“ sulaukė rekordinio skaičiaus dalyvių!

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Lapkričio 28 dieną, Klaipėdos valstybinėje kolegijoje, įvyko tradicinis Finansų ir apskaitos katedros organizuojamas respublikinis renginys „IŠMINČIUS 2019“, kuris subūrė tuos, kurie neabejingi matematikos, statistikos ir ekonomikos mokslams. Renginio dalyvius sveikino ir išminties linkėjo: KVK Studijų ir karjeros centro vadovė Vilma Bridikienė, KVK Verslo fakulteto dekanė Asta Pancerovienė.

Renginio dalyvius  pradžiugino šuo asistentas Kuršis, kuris kaip pasakojo šeimininkė Inga, bendrojo lavinimo mokyklos padeda vaikams mokytis matematikos, fizikos istorijos ir kitų dalykų. Renginio metu jis sprendė dalyvių užduotus matematinius veiksmus: teisingai sudėjo, sudaugino, padalijo, pakėlė kvadratu ir net ištraukė šaknį. Savo atsakymus jis demonstravo balsu.

Renginyje dalyvavo Klaipėdos „Aukuro, „Ąžuolyno“, „Varpo“, „Vėtrungės“ ir Vydūno gimnazijos, Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija, Palangos senoji gimnazija, bei antrus  metus iš eilės dalyvaujantys Klaipėdos rajono, Veiviržėnų Jurgio Šaulio, Priekulės Ievos Simonaitytės bei Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijų moksleiviai su savo mokytojais. Į renginį atvyko net iš Šilalės raj. Kvėdarnos Kazimėro Jauniaus gimnazijos komanda su savo mokytoja.

Kolegijas atstovavo KVK Verslo ir Technologijų fakultetų, Kauno kolegijos, Alytaus kolegijos, Šiaulių valstybinės kolegijos studentai ir dėstytojai. Gimnazistai ir studentai dalyvavo uždavinių sprendimo konkurse ir išbandė žinias Protų mūšyje, tuo tarpu mokytojai ir dėstytojai dalijosi patirtimi seminare.

Nugalėtojais antrus metus iš eilės tapo Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos moksleivių komanda (mokytojas Giedrius Žemaitis), II vieta atiteko Klaipėdos Vydūno gimnazijos komandai (mokytoja Vilija Mačernienė), o garbinga III vieta – Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos komandai (mokytoja Vilija Šileikienė).

Nugalėtojai ir visi dalyviai buvo apdovanoti prizais, kuriuos įsteigė: pagrindinis rėmėjas AB „Swedbank“, rėmėjai: sporto klubas „Impuls“,  kino teatras „Forum Cinema“, „Akropolio ledas“, UAB „RNDV“, UAB „KPMG“, UAB „Eglės leidykla“, Klaipėdos valstybinės kolegijos studentų atsovybė bei renginio organizatorius Klaipėdos valstybinė kolegija. Renginio dalyvius vaišinant prisidėjo ir „PREZO“ kepyklėlė, dalyviai troškulį numalšino „Mell Water“ vandeniu.

Daugiau renginio akimirkų rasite Facebook paskyroje

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.