KVK paminėjo Tarptautinę maisto dieną

KVK paminėjo Tarptautinę maisto dieną

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Jungtinių Tautų Maisto ir žemės ūkio organizacija, jau nuo 1981 m. kiekvienais metais spalio 16 d. mini Pasaulinę maisto dieną. Ši data buvo pasirinkta todėl, kad 1945 m. būtent spalio 16 d. buvo įkurta Jungtinių Tautų Maisto ir žemės ūkio organizacija. Minėdamos šią dieną, šalys organizuoja įvairius renginius ir akcijas, maratonus, parodas, spektaklius, konkursus. Ši diena minima siekiant informuoti visuomenę apie pasaulio maisto trūkumo problemą, netinkamą ir nesubalansuotą mitybą bei skurdą.

Spalio 16 dieną, dvi KVK katedros – Burnos priežiūros ir mitybos ir Maisto technologijų kartu su studentais organizavo Pasaulinės maisto dienos minėjimo renginį. Susirinkusi gausi KVK bendruomenė, didelį dėmesį atkreipė į sveiką mitybą, maisto trūkumo problemas, susipažino su įvairia maisto kultūra. 

Buvo atliekama kūno sudėties analizė moderniu analizatoriumi, socialiniai partneriai, kompanija “Vesvela” išdalino daug prizų išmaniems studentams, vyko protų mūšis ir tarptautinė maisto mugė, kurioje savo pačių gamintus patiekalus pristatė Erasmus studentai iš Turkijos, Lenkijos, Italijos. Šventės metu netrūko diskusijų, atrakcijų ir geros nuotaikos. 

Daugiau renginio akimirkų čia

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.