KVK SA ataskaitinė - rinkiminė konferencija!

KVK SA ataskaitinė - rinkiminė konferencija!

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Balandžio 5 dieną, vyko labai ilgai lauktas renginys – tai ataskaitos teikimo konferencija taip ir naujo prezidento, valdybos, akademinės tarybos ir revizijos komisijos rinkimai.

Atvyko labai daug svečių iš įvairių Lietuvos organizicaijų – Lietuvos studentų sajunga (LSS), Klaipėdos jaunimo organizacijos asociacijos „Apskritasis stalas“ (KLAS), taip pat ir Klaipėdos valstybinės kolegijos direktorė bei administracija.

Susirinko 21 delegatas. Jie tvirtino metinę 2018 metų ataskaitą, kurią pristatė Prezidentė Girmantė Zavadzkytė, valdybos metinę ataskaitą, kurią pristatė valdybos pirmininkas Laurynas Zinkevičius ir revizijos komisijos metinę ataskaitą, kurią pristatė revizijos komisijos pirmininkė Elena Zdanevičiūtė.

Į tris valdybos posto vietas pretendavo keturi kandidatai: Deividas Graužinis, Ieva Pintverytė, Samanta Olšvikytė ir Lukas Šotas. Išrinkti buvo Deividas, Ieva bei Samanta. Į akademinę tarybą pretendavo Vilhelmas Trynkinas ir Monika Markevičiūtė, kurie abu buvo išrinkti delegatų balsų dauguma, o į prezidento postą pretendavo viena kandidatė – Akvilė Žebelytė, kuri pristatė savo komandą, kurią sudarė Monika Markevičiūtė – viceprezidentė bei akademinių reikalų koordinatorė, Kornelija Dapkutė – socialinių reikalų koordinatorė, Lukas Viskontas – ryšių su visuomene koordinatorius, Vilius Ratkus – laisvalaikio koordinatorius, Benas Katkauskas – žmogiškųjų išteklių koordinatorius, Monika Straukaitė – biuro administratorė bei finansininkė, Ieva Makiejevaitė – rinkodaros koordinatorė. Kandidatė su savo komanda buvo išrinkti delegatų balsų dauguma!

Į revizijos komisijos postą pretendavo Sandra Klimašauskaitė, kuri ir tapo revizijos komisijos pirmininkė, Neringa Skrikytė ir Ugnė Lodaitė.

Sveikiname naująją Prezidentę ir jos komandą su nauja KVK SA metų pradžia!

Daugaiu renginio akimirkų Facebook paskyroje

 

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.