KVK siekia sėkmingo studentų ir darbdavių bendradarbiavimo!

KVK siekia sėkmingo studentų ir darbdavių bendradarbiavimo!

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Kiekvienas jaunas žmogus savo gyvenime susiduria su abejonėmis ir klausimais, kokią profesiją rinktis, kad darbas ateityje būtų mielas širdžiai ir perspektyvus. Norint tai išsiaiškinti, tenka išspręsti daugybę uždavinių: pažinti savo gebėjimus ir lūkesčius, kuo anksčiau susipažinti su darbo rinka ir galimybėmis joje.

Vis dėlto, universalaus atsakymo, kaip reikėtų planuoti savo karjerą – nėra, tai individualus procesas, tačiau tik bandant įvairius variantus ir galimybes, galima atrasti atsakymus.

Siekiant padėti planuoti karjerą, Klaipėdos valstybinė kolegija, Lapkričio 28 d. organizavo karjeros kontaktų mugę – „KARJEROS DŪZGĖS“. Tai karjeros renginys, kurio tikslas – suburti studentus, absolventus, akademinės bendruomenės narius ir darbdavius į vieną vietą ir padėti užmegzti profesinius kontaktus. Ši mugė pritraukė daugiau nei 30 stambių Vakarų Lietuvos regiono organizacijų, o renginį aplankė apie 600 studentų.

Karjeros kontaktų mugė tapo savotiška vieta gauti grįžtamąjį ryšį iš darbdavių – Vakarų Lietuvos regiono stambiųjų organizacijų. Išsiaiškinti, kokiomis savybėmis ir gebėjimais turėtų pasižymėti aukštosios mokyklos rengiamas specialistas, norintis sėkmingai siekti karjeros darbo rinkoje. „Iš darbdavių išgirdome daug praktinių patarimų ir įsipareigojome į juos atsižvelgti, užtikrindami studijų turinio atitikimą darbo rinkos poreikiams, kokybišką studentų profesinę praktiką, inovatyvių mokymo(si) metodų taikymą, studentų konsultavimo sistemos efektyvumą“, – tikina Vilma Bridikienė.

Vis dėlto pagrindiniai dalyviai šiame renginyje buvo studentai, kurie tikslingai domėjosi darbdavių teikiamomis galimybėmis atlikti praktiką, rengti baigiamąjį darbą aktualia įmonei problematika, ar įsidarbinti baigus studijas.

Klaipėdos valstybinė kolegija ypač daug dėmesio skiria praktiniam mokymui, todėl šis susitikimas svarbus tiek studentui, besirenkančiam būsimą praktikos ir darbo vietą, tiek įmonėms, kurios nori bendradarbiauti ir turėti gerų specialistų. „Karjeros dūzgės“ puiki pirmoji pažintis su savo būsimu profesijos lauku, galimybė pristatyti save ir tikslingai planuoti asmeninę karjerą.

Visą straipsnį galite rasti https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/984135/klaipedos-valstybine-kolegija-siekia-sekmingo-studentu-ir-darbdaviu-bendradarbiavimo

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.