LiMA ieško savanorio (-ės) Klaipėdoje!

LiMA ieško savanorio (-ės) Klaipėdoje!

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

LiMA ieško savanorio (-ės) Klaipėdoje!
ŽMONĖS. ŽINIOS. PATIRTYS.

Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) – tai organizacija, vienijanti marketingo ir komunikacijos specialistus ir turinti beveik 1000 fizinių ir juridinių narių.

LiMA plėtoja kelias veiklos kryptis, o viena iš jų renginių (seminarų, mokymų, konferencijų) organizavimas LiMA narių kvalifikacijos palaikymui ir kėlimui.

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga Lietuvos marketingo asociacija skiria konferenciją LiMA DAY KLAIPĖDA 2018 Lietuvos turizmo marketingui.

LIMA DAY KLAIPĖDA'18 - MARKETINGAS TURIZMUI LIETUVOJE pranešėjai dalinsis savo žiniomis ir patirtimi, kaip turizmo sektoriui, pasitelkus marketingą, padidinti patrauklumą ir taip sustiprinti Lietuvos įvaizdį pasaulyje. Konferencijoje savo įžvalgomis dalinsis net 10 pranešėjų!

Konferencijos data: gegužės 18d.

Laikas: 8 - 18val. + vakarinė dalis

Vieta: Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda

Daugiau informacijos apie renginį: https://goo.gl/ZrS4b3

Savanorio paraišką pildyk čia: https://goo.gl/M2WbZ7

Nekantriai laukiame tavęs!

LiMA

Kilus bet kokiems klausimams kreiptis į LiMA renginių koordinatorę Ugnę Kasperavičiūtę el.paštu renginiai@lima.lt arba tel.nr. +370 672 90 607.

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.