Paskelbti PROFADIENIO atrankos rezultatai

Paskelbti PROFADIENIO atrankos rezultatai

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Sveikiname Klaipėdos valstybinės kolegijos, Verslo fakulteto komandos studentus: Gabrielę Jegorenkaitę, Romualdą Meištinytę, Karoliną Streckytę ir Karoliną Vidrinskaitę (koordinatorė Adelė Stonienė) ir Technologijų fakulteto komandos studentus: Paulių Vaivadą, Ričardą Kazlauską, Šarūną Bartkevičių ir Aurimą Peištarą (koordinatorė Sigutė Ežerskienė), sėkmingai sudalyvavusius verslumo dienos PROFADIENIS 2018 atrankoje ir patekus į finalą.

Atrankiniuose  renginiuose sudalyvavo virš 400 studentų iš 19 – kos neuniversitetinių aukštųjų mokyklų, kurie susitikę su įdarbinimo ir personalo atrankos įmonės EMPLONET ir Europos Parlamento biuro Lietuvoje ekspertais, pasidalino įžvalgomis apie nakties ekonomikos kūrimo Lietuvoje galimybes. Specialiai paruošto vaidmenų žaidimo metu, buvo įvertintos verslo  galimybės, teikti laisvalaikio ir maitinimo paslaugas nakties metu bei atsiradę nepatogumai senamiesčio gyventojams (triukšmas, automobilių statymas kiemuose), nauji iššūkiai darbuotojams dirbantiems naktinėmis pamainomis ir miesto saugumo klausimai. Taip pat atrankos metu dalyviai sprendė testą, kuris įvertino žinias įvairiomis verslo temomis – komandinio darbo organizavimo, asmeninių finansų, socialinių medijų ir kitais klausimais.

Spalio 18 dieną, finaliniame renginyje PROFADIENIS, dalyvių laukia specialiai parengta programa – penki verslo "iššūkiai" – verslo atvejo analizės užduotys, kurios bus parengtos SEB banko, Western Union, Lietuvos marketingo asociacijos ir AB RŪTA, UAB Litcargus bei UAB Digital Academy  ekspertų. Verslo knygų klubo įkūrėjas Darius Radkevičius pasidlins mintimis apie skirtumą tarp profesijos ir savęs paieškų.

Geriausiai įveikusi PROFADIENIO užduotis komanda bus apdovanota europarlamentaro Petro Auštrevičiaus prizu – kelione į Europos Parlamentą, Briuselyje.

Projekto organizatorius – VšĮ PROFAT.

Projekto partneriai: AB bankas SEB, Western Union, ,Lietuvos Marketingo asociacija, UAB Digital Academy, UAB Litcargus, UAB Emplonet,  UAB Verslo žinios, Europos Parlamento biuras Lietuvoje, LR Švietimo ir mokslo ministerija.

Daugiau apie renginį: čia

 

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.