Pradėtas vykdyti Švietimo mainų paramos fondo remiamas projektas "Erasmus+ Lietuvos mokykloms"!

Pradėtas vykdyti Švietimo mainų paramos fondo remiamas projektas "Erasmus+ Lietuvos mokykloms"!

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Klaipėdos valstybinė kolegija džiaugiasi pradėjusi vykdyti Švietimo mainų paramos fondo remiamą projektą "Erasmus+ Lietuvos mokykloms". Projekto tikslas viešinti programą ir galimybes moksleiviams. Projekto dėka, bus aplankytos net 12 Lietuvos ugdymo mokyklų ir bus pasiekti daugiau nei 700 moksleivių.

Pirmasis susitikimas su jaunuoliais įvyko gegužės 8 dieną, Kulių gimnazijoje. Kolegijos atstovai, susirinkusiems 10–12 klasių mokiniams, pristatė Erasmus+ programos galimybes – studijų ir praktikų mobilumus, trumpalaikius jaunimo projektus ir kitas mainų galimybes.

Kartu į mokyklą vyko ir savo patirtimi dalinosi Erasmus+ studentai - ispanas Ulises, atliekantis Dietetikos praktiką, turkmėnas Omar ir turkai Alper ir Azad, studijuojantys Technologijų fakultete. Vaikinai trumpai pasakojo apie savo pasirinkimą atvykti į Klaipėdą studijų ir praktikų mobilumams, taip pat dalinosi savo įspūdžiais apie Lietuvą.

Susitikimo metu, mokiniai ir mokytojai domėjosi apie studentų laisvalaikį, kas labiausiai patiko Lietuvoje ir apie patį Erasmus+ atrankų procesą. Atvykę tarptautiniai studentai taip pat mokinių teiravosi ką jiems reiškia būti Europos dalimi, kadangi gegužės 9 diena yra minima Europos diena. Tai buvo puiki proga moksleiviams prisiminti, ką gi kiekvienam iš mūsų reiškia būti Europos piliečiu.

Džiaugiamės aktyviu moksleivių dalyvavimu ir laukiame kitų susitikimų! 

 

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.