Prasideda papildomas priėmimas

Prasideda papildomas priėmimas

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Nuo rugpjūčio 10 d. iki rugpjūčio 16 d. 17 val. vyksiančiame papildomame priėmime, galite pretenduoti į likusias laisvas studijų vietas.

Svarbu - papildomame priėmime galės dalyvauti ir tie asmenys, kurie savo prašymo nebuvo užregistravę Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) informacinėje sistemoje pagrindinio priėmimo metu. Registracija vyksta www.lamabpo.lt svetainėje.

Papildomo priėmimo metu teikiamas naujas prašymas, kuriame stojantysis gali įtraukti ne daugiau kaip 6 pageidavimus. Į likusias vietas gali pretenduoti ir tie asmenys, kurie jau sudarė valstybės nefinansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla, negavo arba nepriėmė jokio kvietimo studijuoti, ar nedalyvavo pagrindiniame priėmime.

Kvietimai studijuoti LAMABPO  sistemoje bus skelbiami rugpjūčio 21 d. Sutarčių su pakviestaisiais sudarymas kolegijoje vyks nuo rugpjūčio 22 iki rugpjūčio 23 d.

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.