Prasidėjo antrasis studentų priėmimo etapas

Prasidėjo antrasis studentų priėmimo etapas

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Nuo liepos 28 d. 12 val. iki liepos 30 d. 17 val. prasideda antrasis pagrindinio priėmimo etapas, kurio metu LAMA BPO informacinėje sistemoje stojantieji galės atnaujinti savo prašymą. Abiturientai galės tai padaryti keisdami pirmojo etapo prašyme nurodytų pageidavimų eiliškumą, tačiau negalės įtraukti naujų pageidavimų ar keisti finansavimo pobūdžio.

Antrajame etape stojantieji gali pretenduoti:

*į valstybės finansuojamą arba į valstybės nefinansuojamą studijų vietą su studijų stipendija, jeigu pirmojo etapo metu sudarė valstybės nefinansuojamą studijų sutartį su aukštąja mokykla (bet negavo studijų stipendijos);

*į valstybės finansuojamą arba į valstybės nefinansuojamą studijų vietą su studijų stipendija, jeigu negavo jokio kvietimo;

*tik į valstybės nefinansuojamą studijų vietą, jeigu pirmajame etape su aukštąja mokykla sudarė studijų sutartį dėl valstybės finansuojamos vietos ar valstybės nefinansuojamos vietos su studijų stipendija.

Jeigu dar nori dar labiau sužinoti apie studijų programas  Klaipėdos valstybinėje kolegijoje, žiūrėk čia:

https://www.kvk.lt/lt/studiju-programos/

Klus klausimams, nedelsiant kreipkis: el.p. priėmimas@kvk.lt, tel.nr.863007738

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.