Projekto „IŠMANUSIS MIESTAS III“ konkursas

Projekto „IŠMANUSIS MIESTAS III“ konkursas

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

„IŠMANUSIS MIESTAS III“ KONKURSAS

 

Klaipėdos valstybinės kolegijos Aplinkos ir statybos inžinerijos katedros studentai ir dėstytojai dalyvavo žurnalo Structum konkurso Išmanusis miestas kūrybinėse dirbtuvėse Kauno technologijos universitete.

Jonavos miesto 1-ojo tvenkinio teritorijos sutvarkymas pasirinktas, nes tai yra ideali galimybė išreikšti savo jaunatvišką entuziazmą sukuriant  skirtingo amžiaus ir pomėgių visuomenės grupėms patraukliai saugią ir išmanią erdvę, kuri taptu Jonavos miesto širdimi. Teritorijoje esantis vaizdingas kraštovaizdis visiškai neišnaudotas, todėl galima nevaržomai leisti pasireikšti savo fantazijai ir išradingumui projektuojant darnios aplinkos būtiniausius infrastruktūros objektus (dviračių ir pėsčiųjų takus, sporto, poilsio ir rekreacines zonas, prieplaukas), juose įrengiant ateities miesto inžinerinius sprendinius (šviečiančios LED trinkelės takuose, išmanusis gatvės apšvietimas, panaudojant puslaidininkių šviesos diodų (LED), technologiją ir t.t.) bei ateities kartoms patrauklias erdves (išmaniuosius krėslus, kuriuose būtų galima išbandyti virtualią realybę, naudojant virtualiosios realybės akinius, įrengiant mobiliųjų telefonų belaides įkrovimo stoteles ir pan.).

Išmanusis miestas turėtų padaryti žmonių gyvenimą paprastesnį, lengvesnį, kokybiškesnį, prie kurio kūrimo aktyviai turėtų prisidėti ir patys gyventojai. Išmaniojo miesto sprendimų visumą turi apimti efektyviai išnaudotas ir pritaikytas moderniausias mokslines technologijas, nepamirštant racionalaus gamtinių išteklių naudojimo.

Daugiau renginio akimirkų ČIA

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.