Puikus KVK stalo tenisininkų startas

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Spalio 24 dieną, KVK Technologijų fakulteto sporto salėje, įvyko pirmosios Lietuvos kolegijų studentų, XIX–tos sporto žaidynių, zoninės stalo teniso varžybos.

Zoninėse varžybose dalyvavo Kauno, Šiaulių, Klaipėdos kolegijų ir Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos komandos. Puikų žaidimą parodė ir mūsų KVK tenisininkai.

Kolegijos garbę gynė – Linas Pertrauskas EA34–1, Donatas Lindenis IN 2–2 ir Eligijus Lukošius KT18–1, kurie iškovojo garbingą II–ąją vietą. Čempionais tapo ir I–ąją vietą užėmė – Kauno kolegija, III–ąją – Šiaulių valstybinė kolegija ir IV-oje vietoje liko Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos komanda.

Lapkričio 7 d. Vilniuje, komanda startuos finalinėse stalo teniso varžybose. Palinkėsime mūsų stalo tenisininkams gerų startų finalinėse varžybose.