Studentai ir dėstytojai sėmėsi patirties Latvijos žemė ūkio universiteto organizuojamoje tarptautinėje mokslinėje konferencijoje

Studentai ir dėstytojai sėmėsi patirties Latvijos žemė ūkio universiteto organizuojamoje tarptautinėje mokslinėje konferencijoje

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Studentai ir dėstytojai sėmėsi patirties Latvijos žemė ūkio universiteto organizuojamoje tarptautinėje mokslinėje konferencijoje!

Balandžio 20-21 dienomis Aplinkos ir statybos inžinerijos katedros I-III kurso geodezijos studijų programos studentai: Samanta Grefelytė, Aurelija Šiuškaitė, Diana Kundrotaitė, Mindaugas Kupšys, Jurgita Vasytė; statybos studijų programos studentai: Lukas Stirbys, Aurimas Einikis, Dovydas Janušas, Lukas Kasnauskas, Jūratė Miniotaitė, Iveta Kundrotaitė ir dėstytojai: Raimonda Sūdžiuvienė, Vida Gerikienė, Gražina Beniušienė vyko į Latvijos žemė ūkio universitetą, Jelgavoje. 2017 m. balandžio 20 dieną KVK Aplinkos ir statybos inžinerijos katedros dėstytojai dalyvavo bendro mokslo taikomojo tyrimo aptarime su Latvijos žemė ūkio universiteto Aplinkos ir statybos inžinerijos fakulteto dėstytojais, o balandžio 21 d. dėstytojai ir studentai dalyvavo tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Students on their Way to Science”. Konferencijos metu studentai pristatė 6 pranešimus, parengė straipsnius. Ši kelionė studentams ir dėstytojams suteikė patirties bei supažindino su kitų šalių aktualijomis.

 

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.