Užgavėnių linksmybės mieste ir Kolegijoje!

Užgavėnių linksmybės mieste ir Kolegijoje!

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Užgavėnių linksmybės mieste ir Kolegijoje!

Vasario 26 d. Klaipėdos valstybinės kolegijos Turizmo ir rekreacijos katedros studentai kartu su   dėstytojais B. Petraitiene ir J. Kavaliausku dalyvavo Užgavėnių šventėje Teatro aikštėje. Šventės metu studentai žaismingai vedė tradicinius Lietuvių liaudies žaidimus, bei atliko pagrindinius vaidmenis: Kanapinis – 3 kurso studentas Edvinas Genčius, Lašininis- dėstytojas Jonas Kavaliauskas.

Vasario 28 d. Kolegijos folkloro teatro „Aitvaras“ nariai dainuodami smagias dainas, šokdami ir triukšmaudami varė žiemą iš kiemo aplankydami visus fakultetus. Technologijų fakultete pasitiko gausi ir linksma persirengėlių svita, Sveikatos mokslų fakultete persirengėliai išklausė paskaitą apie sveiką mitybą, o persirengėlių kelionė baigėsi Socialinių mokslų fakultete. Socialinių mokslų fakulteto studentų atstovybės nariai tradiciškai kepė blynus ir iškilmingai išvarė žiemą iš kiemo sudegindami Morę.

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.